Menu

Siła narracji marketingowej Jak właściwe słowa poz- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380876064 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Mirosław Bujko|Sebastian Hejnowski 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 260 
  • Rok wydania 2018 

Opis

To nie jest kolejny poradnik! Marketingowe doświadczenie Sebastiana Hejnowskiego wraz z kunsztem literackim Mirosława Bujko dały niezwykłą opowieść o sile słowa i metodach jego zastosowania. Autorzy nie zapomnieli też o poręcznych przykładach. Obydwaj mają w pełni odmienne doświadczenia językowe. Sebastian to komunikator marketingowy. Posługuje się językiem standardowym dla komunikacji PR. Jego instrumentalne, sprawcze narracje posiadają sprzedawać wizerunek i produkty. Mirek to pisarz. Instrumentalność jego narracji ma sprzedawać emocje, przeżycia, podziwy i lęki, wzruszenia i pragnienia. To całkiem inny produkt. Ale, o dziwo, oba narracyjne światy posiadają niemało wspólnych obszarów.
Literatura świadoma marketingu lepiej się sprzedaje, marketing świadom literatury lepiej sprzedaje. Marketingowe doświadczenia i technologie narracji da się wykorzystać w narracji powieściowej. I na odwrót – najlepsze narracyjne techniki literatury okazują się nadzwyczajnie wpływać na sprawność tekstów w komunikacji marketingowej. Warto więc wymienić doświadczenia. Owocem tak pojętej wymiany interesów jest niniejsza książka, napisana z myślą o „marketerach języka", którzy przy pomocy językowej pragmatyki muszą wypełnić zadania sprzedażowe, pozyskać wyborców, zmienić wizerunek czy kształtować w pożądany sposób opinię publiczną.
Marketing, PR czy manipulacja, a może wszystko razem? Autorzy pokazują, że odpowiedzią na każdy problem może być słowo – niczym zaklęcie, wypowiadane, aby rzeczywistość zmieniła się zgodnie z życzeniem. Chcecie je poznać? Odpowiedzi wyszukacie w książce.
***
Sebastian Hejnowski – wieloletni praktyk public relations i reklamy. Zarządza w regionie Europy Środkowo-Wschodniej MSL – największą europejską agencją public relations. Jest na dodatek prezesem agencji kreatywnej Leo Burnett Warsaw. Jest publicystą i jurorem na największych branżowych konkursach. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, pasjonat podróży, odwiedził ponad 100 krajów świata.
Mirosław Bujko – trener biznesu, wykładowca akademicki, dziennikarz, krytyk muzyczny, scenarzysta, librecista, trener sztuk walki. Specjalizuje się w narratologii, komunikacji marketingowej i w marketingu języka. Autor kilku powieści wydanych w kraju i tłumaczonych na niemiecki i portugalski oraz scenariuszy filmowych, librett operowych i baletowych. Prowadzi warsztaty językowe, komunikacyjne i audyty komunikacyjne dla wielu firm i korporacji. Fascynuje się kulturą japońską i klasycznymi sztukami walki. Jako 4 dan iaido prowadzi własne DOJO, ucząc IAIDO, czyli sztuki władania japońskim mieczem.

Podtytuł: Jak właściwe słowa pozwalają sprzedać artykuł, zmienić wizerunek marki czy pozyskać wyborców
ISBN: 9788380876064
Kod paskowy: 9788380876064
Autorzy: Hejnowski Sebastian, Bujko Mirosław
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30294
liczba stron: 260
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.4x22.1
Głębokość (mm): 13
Waga: 0.385
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.