Menu

Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380874008 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Renee Mauborgne|Kim W Chan 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2018 

Opis

rozszerzone wydanie światowego bestsellera - dzisiaj z nową przedmową, nowymi rozdziałami i zaktualizowanymi analizami przypadków
Ten światowy bestseller, świetnie przyjęty przez organizacje i branże na całym świecie, podważa całą dotychczasową wiedzę o tym, co trzeba zrobić, by odnieść strategiczny sukces.
„Strategia błękitnego oceanu" przekonuje, że zaciekła konkurencja prowadzi tylko do powstania krwawego czerwonego oceanu, w którym rywale walczą o stale kurczącą się pulę zysków. Opierając się na przykładach ponad 150 posunięć strategicznych (obejmujących ponad 100 lat i 30 branż), autorzy twierdzą, że trwały sukces nie bierze się ze zwycięskich walk z konkurencją, ale ze stworzenia „błękitnego oceanu" – niewykorzystanej dotąd poprzez nikogo nowej przestrzeni rynkowej, w której możliwy jest wzrost.
Książka „Strategia błękitnego oceanu" prezentuje systematyczne podejście do tego, jak sprawić, żeby konkurencja stała się nieistotna oraz przedstawia reguły i narzędzia do użycia przez każdą organizację w wytwarzaniu i zajmowaniu jej własnych błękitnych oceanów.
Ta bestselerowa książka będąca punktem zwrotnym zmieniającym konwencjonalne myślenie o strategii, śmiało wyznacza nową drogę do wygrania przyszłości. Obierz ją za swego przewodnika w produkowaniu niekwestionowanej przestrzeni rynkowej i sprawianiu, by konkurencja stała się nieistotna.

Podtytuł: Jak stworzyć niekwestionowaną przestrzeń rynkową i sprawić, by konkurencja stała się nieistotna
Tytuł oryginału: Blue Ocean Strategy, Expanded Edition: How to Create Uncontested Market Space and Make the Competiti
ISBN: 9788380874008
Kod paskowy: 9788380874008
Autorzy: Kim W. Chan, Mauborgne Renée
Tłumaczenie: Doroba Anita
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 30294
ilość stron: 352
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 15.8x23.3cm
Głębokość (mm): 25
Waga: 0.67
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.