Menu

Sukces wbrew oczekiwaniom. Co tkwi u podstaw naszych wielkich dokonań? (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788364437731 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Brafman Rom 
  • Wydawnictwo Studio Emka 
  • Ilość stron 218 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Współczesna psychologia, opierając się na konkretnych, przeprowadzonych przez naukowców badaniach uczy, że siła ducha pomagająca ludziom dojść do siebie po nieszczęściach jest nieograniczona. Ludzie, których ciężko doświadczył los, znajdowali sposób, by przezwyciężyć trudności, których nie szczędziło im życie. Ta zdolność odnoszenia sukcesu pomimo niepowodzeń jest jednym z najszczególniej zagadkowych aspektów ludzkiej psychiki. A do niedawna psychologowie mało o tym wiedzieli, ponieważ skupiali się na próbie zrozumienia zjawisk patologicznych, pomijając pozytywne i inspirujące relacje osób, które pokonały przeciwności okazując przy tym niewiarygodną wytrwałość.
Kiedy przyglądamy się osobom, którym udało się odnieść sukces, mimo iż nie powinni go osiągnąć, zastanawiamy się, czym różni się ich podejście do życia? Czego możemy się od nich nauczyć? Czy są jakieś podstawowe atrybuty, które mogą wynieść nas ponad własne ograniczenia narzucone poprzez nas samych? Jak możemy pozostać silni, kiedy wszystko wokół próbuje rzucić nas na kolana? Autor w swej książce Sukces Wbrew Oczekiwaniom podejmuje próbę znalezienia odpowiedzi na te pytania.


Autorzy: Rom Brafman
EAN: 9788364437731
Format: 13,5x21 cm
liczba stron: 218
ISBN: 9788364437731
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Studio Emka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.