Menu

Symulatory pojazdów w procesie szkolenia podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne - Grzegorz Gudzbeler (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380857728 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Grzegorz Gudzbeler 
  • Wydawnictwo Difin 
  • Ilość stron 208 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Książka mieści zagadnienia potrzebne do właściwej realizacji procesów związanych z tworzeniem koncepcji wymagań funkcjonalno-użytkowych, projektowaniem, budową, wdrażaniem i stosowaniem w szkoleniu symulatorów pojazdów samochodowych. Omówione zostały możliwości komputerowych systemów symulacyjnych w zakresie ich użycia w procesie szkolenia, wymogi dla symulatorów samochodowych określone w przepisach polskich i europejskich, wpływ choroby symulatorowej, atrybuty technologiczne wpływające na jakość, a także metody oceny własności eksploatacyjnych symulatorów. Przedstawiono wyniki przeprowadzonych po raz pierwszy na świecie badań w zakresie pionierskiego wykorzystania kolimacyjnych układów projekcji w symulatorach pojazdów samochodowych, a także badań sondażowych w zakresie projekcji wymagań funkcjonalno-użytkowych dla symulatorów samochodowych w kontekście ich użycia w procesie szkolenia.
Jest to lektura obowiązkowa dla odbiorców symulacyjnych systemów szkoleniowych - pracowników instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne państwa oraz twórców symulatorów samochodowych dedykujących swoje produkty podmiotom tego typu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.