Menu

Sztuka efektywności (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328308534 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Daniel Kubach 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Tajemnica zarabiania naprawdę znacznych pieniędzy
Czym jest dla Ciebie sprawność? udoskonalonym zarządzaniem czasem? efektywniejszym ustalaniem listy priorytetów? realizowaniem pokaźniejszej liczby zadań, czyli: powiększeniem wydajności? Co Ty na to, żeby potraktować ją jako pojęcie z dziedziny finansów? Byłaby wtedy po prostu zarabianiem obszerniejszych pieniędzy.... Miliona zamiast stu tysięcy. Dziesięciu milionów zamiast miliona. Chcesz więcej? Sky is the limit. Różnica w kwocie tkwi w... Efektywności, przyjętej metodzie oraz czasie, jaki możesz przeznaczyć na zarabianie.
skuteczność nie dotyczy, rzecz jasna, tylko pieniędzy i biznesu, lecz całego naszego życia. W tej książce autor skupia się jednak na niej w kontekście biznesowym i menedżerskim. Demonstruje Ci krok po kroku, co należy robić, by poprawić wyniki za pomocą kilku prostych technik. Opanowanie przynajmniej jednej z nich pozwoli Ci poprawić osiągane rezultaty o 10 30%. Pomyśl, jaki skutek przyniosłoby użycie dwóch, trzech albo obszerniejszej liczby technik. Podczas lektury poznasz ich całkiem mnóstwo, więc będzie w czym wybierać.
Dlaczego masz wierzyć Danielowi J. Kubachowi? Ponieważ osobiście przetestował proponowane techniki poprawiania efektywności. Zarobił swój pierwszy milion, potem kolejne. Teraz czas na Ciebie!

Daniel J. Kubach absolwent psychologii zarządzania, biznesmen, multimilioner, inwestor i Anioł Biznesu. Członek Business Centre Club. Karierę w biznesie rozpoczął w wieku dwudziestu lat w branży pośrednictwa finansowego, następnie skupił się na inwestowaniu w nowe przedsięwzięcia. Obecnie w jego portfelu inwestycyjnym znajduje się osiem spółek. Jego życiową misją jest inspirowanie ludzi do działania i stwarzanie im nieograniczonych możliwości.


Autorzy: Daniel Kubach
Data premiery: 2015-07-10
EAN: 9788328308534
Format: 14x20,8 cm
ilość stron: 144
ISBN: 9788328308534
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: One Press / Helion

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.