Menu

Te małe seksowne cyferki. Jak rozwinąć biznes przy użyciu danych, które już mamy - Brown Paul, Maex Dimitri (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375411003 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Paul Brown|Maex Dimitri 
  • Wydawnictwo Promise 
  • Ilość stron 262 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Czy możesz sobie wyobrazić, iż jesteś w stanie zidentyfikować kupujących przynoszących największe zyski, wypracować ulepszoną strategię komunikowania się z nimi i zainspirować ich, by kupowali więcej?
A więc, naprawdę możesz to zrobić. A najkorzystniejsze jest to, że możesz to osiągnąć używając danych, które już masz.
Wszystko, co robimy, stwarza informacje. Za każdym razem, gdy ktoś ogląda coś w sieci, szuka w Google albo choćby ogląda sieć w swoim telefonie, wytwarzana jest kolejna cząstka informacji, które mogą pomóc nam zrozumieć i przewidzieć zachowanie konsumentów. Rewolucja w analizowaniu informacji właśnie się toczy i metody oraz narzędzia radzące sobie z tym „potopem informacji" stają się coraz prostsze i mniej kosztowne, a jednocześnie bardziej dokładne, niż kiedykolwiek wcześniej.
Dimitri Maex, Managing Director globalnej agencji reklamowej OgilvyOne New York i mózg praktyki analitycznej stosowanej w agencji ukazuje, jak możemy przekształcić swoje dane – te znikome seksowne cyferki, które mogą zapewnić więcej zysków naszemu biznesowi – w wydajne strategie prawdziwego wzrostu. W jasnym, transparentnym stylu wyjaśnia, jak:
•Ustalić, którzy konsumenci mają największy potencjał powiększenia wartości, po których można spodziewać się pokaźniejszych zakupów, a którzy nie są warci targetowania.
•Alokować zasoby marketingowe w najkorzystniejszy realny sposób.
•Przewidzieć, jakich artykułów lub usług konsumenci będą potrzebować w przyszłości.
•Zoptymalizować swoją występowanie w sieci, żeby uzyskać największy zwrot z wyszukiwania.
Lektura obowiązkowa dla marketerów starających się uzyskać najwyższy zwrot z inwestycji, właścicieli śladowych firm pragnących rosnąć szybciej albo kreatywnych twórców pragnących poznać reakcję na swoje działania – i nie tylko.

Podtytuł: Jak rozwinąć biznes przy użyciu informacji, które już mamy
Tytuł oryginału: SEXY LITTLE NUMBERS How to Grow Your Business Using the Data You Already Have
ISBN: 9788375411003
Kod paskowy: 9788375411003
Autorzy: Brown Paul, Maex Dimitri
Tłumaczenie: Włodarz Marek
Wydanie: 1
Rok wydania: 2012
Kod wydawcy: 29891
ilość tomów: 1
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 262
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.0x23.0cm
Głębokość (mm): 13
Waga: 0.41
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.