Menu

Teatr w Polsce 2016 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363276607 
  • Oprawa miękka 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Instytut Teatralny 
  • Ilość stron 1240 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Teatr w Polsce – to rocznik poświęcony polskiemu życiu teatralnemu, gromadzący kompletne informacje dotyczące wszelkich działających w Polsce teatrów – jednocześnie instytucjonalnych wszystkich szczebli, jak i działających jako stowarzyszenia, fundacje, jednostki prywatne czy inicjatywy społeczne – a także szkół artystycznych, festiwali, instytucji, agencji itd.

Wiedza o zdarzeniach ułożona jest w alfabetycznym układzie miast – od Andrychowa do Żywca, w obrębie których powtarzany jest układ zapisu informacji w kolejności: teatry dramatyczne, teatry muzyczne, teatry lalkowe, teatry tańca i ruchu, teatry inne, przedstawienia impresaryjne, kabarety, instytucje, agencje, sale teatralne, szkolnictwo, festiwale, konferencje, wystawy i czasopisma. Tom dane o jednostkowych nagrodach i odznaczeniach oraz teatralnych portalach internetowych, wykaz osób zmarłych, opisy cyklicznie organizowanych konkursów dramaturgicznych i projektów organizowanych pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Publikacja posiada kilkanaście przeróżnych indeksów i analizy statystyczne sezonu.

ISBN: 9788363276607
Kod paskowy: 9788363276607
Autorzy: Praca zbiorowa
Format: 16.6x23.9
Głębokość (mm): 50
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.