Menu

Zaawansowana rachunkowość zarządcza. Wyd. 3 - Edward Nowak (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788320822892 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Edward Nowak 
  • Wydawnictwo PWE 
  • Ilość stron 358 
  • Rok wydania 2017 

Opis

W książce pozostały zaprezentowane narzędzia, wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem we współczesnej gospodarce. Dostępnie przedstawiono koncepcje teoretyczne i rozwiązania metodyczne progresywnej rachunkowości zarządczej, umożliwiające optymalizację decyzji podejmowanych przez menedżerów i przedsiębiorców. Autor omówił: zakres progresywnej rachunkowości zarządczej; wyznaczanie funkcji regresji kosztów i przychodów; prognozowanie sprzedaży i kosztów; analizę progu rentowności w długim okresie; podejmowanie decyzji w warunkach niepewności i ryzyka; dyskontowe metody oceny projektów decyzyjnych; rachunek odpowiedzialności; ocenę wyników restrukturyzacji i pomiaru wartości przedsiębiorstwa; budżetowanie rezultatów działalności przedsiębiorstwa; kontrolę zarządczą i ocenę realizacji strategii przedsiębiorstwa.

Książka dedykowana jest dla: studentów kierunków ekonomicznych uczelni najróżniejszego typu; słuchaczy studiów podyplomowych i doktoranckich; uczestników kursów z rachunkowości; menedżerów, doradców i analityków finansowych.

Kod paskowy: 9788320822892
Autorzy: Nowak Edward
Wydanie: 3
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20234
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 358
Oprawa: Kartonowa Foliowana
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.2x23.4
Głębokość (mm): 16
Waga: 0.562
Język oryginału: polski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.