Menu

ZACHOWANIA KONSUMENTÓW - Małgorzata Bartosik-Purgat (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301194604 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Małgorzata Bartosik-Purgat 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe Pwn 
  • Ilość stron 270 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Pierwsza na rynku kompleksowa publikacja na temat wpływu procesów globalizacyjnych na zachowania kupujących. Jest skutkiem współpracy naukowców i praktyków z wiodących polskich ośrodków naukowych: Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Akademii Leona Koźmińskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego.
Przedmiotem zainteresowań autorów jest konsument, jego decyzje i działanie w warunkach rozwoju nowych technologii, szerokiego dostępu do internetu, kryzysów, a także ekspansji przedsiębiorstw na rynki zagraniczne. Głębokiej analizie poddane zostały najnowsze tendencje w zachowaniach klientów pod wpływem zmieniającego się otoczenia, a także zachodzących w nich procesów.
W książce zaprezentowano zmiany, jakie zachodzą w konsumentach w trakcie podejmowania poprzez nich decyzji zakupowych. Modyfikacje te są spowodowane równocześnie użytkowaniem mediów społecznościowych, usług przenośnych, zmianą w stylu życia, jak i działaniami przedsiębiorstw. Wyznaczono współczesne problemy, a także przedstawiono specyfikę segmentów klientów cechujących rynki rozwinięte.
Monografia stanowi bogate źródło wiedzy dla studentów ekonomii, socjologii, marketingu, a także nauk o zarządzaniu. Adresowana jest dodatkowo do naukowców, badaczy i praktyków.
Informacja o autorze/ redaktorze:
dr hab. Małgorzata Bartosik - Purgat, prof. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jej zainteresowania naukowe i badawcze koncentrują się przeważnie wokół kulturowych uwarunkowań biznesu międzynarodowego, zachowań konsumentów na rynku międzynarodowym oraz międzynarodowych strategiach przedsiębiorstw.

Podtytuł: Globalizacja, nowe technologie, aktualne trendy, otoczenie społeczno-kulturowe
ISBN: 9788301194604
Kod paskowy: 9788301194604
Redakcja: Bartosik-Purgat Małgorzata
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20411
ilość stron: 282
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.11
Format: 16.5x23.5
Głębokość (mm): 16
Waga: 0.47
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.