Menu

Zarządzanie finans.przeds.Zbiór zadań z rozwiązaniami - Beata Kotowska, Aldona Uziębło

Cechy produktu

  • ISBN 8372052360 

Opis

Książka stanowi materiał pomocniczy do ćwiczeń oraz pomoc w samodzielnym pogłębianiu wiedzy z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw. Rozważania koncentrują się na zjawiskach i procesach finansowych zachodzących w przedsiębiorstwach, związanych z gromadzeniem i wydatkowaniem środków pieniężnych na cele działalności gospodarczej.

Aby dokładnie przybliżyć poruszane zagadnienia, opracowano niezwykle detalowe przykłady, które powinny umożliwić samodzielne rozwiązanie prezentowanych zadań - ich wyniki podano na końcu książki. Mamy nadzieję, iż taka forma podręcznika pozwoli nie tylko na zaliczenie przedmiotu, lecz także na zrozumienie procesów zachodzących w przedsiębiorstwie i nabycie umiejętności oceny tych zjawisk i ich kształtowania.

Niniejsze opracowanie zostało przygotowane przede wszystkim dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych uczelni ekonomicznych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.