Menu

Zarządzanie innowacjami i transferem technologii - Kazimierz Szatkowski (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301185404 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Szatkowski Kazimierz 
  • Wydawnictwo WYDAWNICTWO NAUKOWE PWN 
  • Ilość stron 334 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Podręcznik kompletnie porusza problematykę z zakresu zarządzania innowacjami techniczno-organizacyjnymi. Autor omawia m.in. Modele działalności progresywnej, strategie postępowe przedsiębiorstw, rynek technice.

Książka przeznaczona jest dla studentów kierunków: Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, a także Inżynieria Produkcji, na których wykładane są przedmioty: Zarządzanie Innowacjami, Zarządzanie Wiedzą i Zarządzanie technologiami. Stanowi także cenny materiał uzupełniający do przedmiotów: Przygotowanie Produkcji, Zarządzanie i Sterowanie Produkcją i Organizacja Obsługi Produkcji.

"By utrzymać się w wyścigu ekonomicznym trzeba wprowadzać nie tylko innowacje w postaci nowych wyrobów i nowych usług, nowych procesów technologicznych, lecz też umiejętnie nimi zarządzać. Każda firma musi być teraz zorientowana proinnowacyjnie. Innowacje przenikają obecnie wszystkie fazy biznesu, dlatego edukacja społeczeństwa w tym obszarze jest tak szczególnie ważna, aby, jak optymalnie Autor zauważa "nie tylko mówić, ale zacząć robić innowacje".

W sposób przejrzysty a zarazem profesjonalny Autor przedstawia podstawowe problemy działalności postępowej, warianty innowacji, a także modele cyklu progresywnego wskazujące na różnice i wspólne części działalności postępowej, prac B+R i prac z zakresu technicznego Przygotowania Produkcji.

Wszystkie rozdziały książki są niezwykle ciekawe i zawierają spory ładunek wiedzy. Szczególnym walorem książki jest jej wartość dydaktyczna. Posiada mnóstwo korzystnie ustrukturalizowanych treści. (...) z całą pewnością pozwoli łatwiej zrozumieć istotę procesów innowacyjnych. (...) Zawarta w niej wiedza na pewno może się dobrze przysłużyć stanowczo studentom na kierunkach Zarządzanie, Zarządzanie i Inżyniera Produkcji."

prof. Dr hab. Stanisław Ślusarczyk

ISBN: 9788301185404
Kod paskowy: 9788301185404
Autorzy: Szatkowski Kazimierz
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 20411
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 334
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.0x23.0cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.54
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.