Menu

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Przesłanki Funkcje Instrumenty - Renata Oczkowska (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788301208691 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Renata Oczkowska 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe Pwn 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Wśród wyzwań, które stoją przed współczesnymi przedsiębiorstwami, wyjątkowo ważna jest rosnąca rola zasobów ludzkich jako źródła przewagi konkurencyjnej. Wyraźne jest także dążenie do podnoszenia skuteczności, wykorzystywanie możliwości stwarzanych poprzez nowoczesne technologie, konieczność działania przy założeniu ciągłych zmian. Świeże uwarunkowania wymagają szybkości, rozciągliwości czy także zdolności uczenia się, które mogą zapewnić kompetentni pracownicy.
Inspiracją do napisania książki są systematyczne i ciągłe zmiany zachodzące w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Wynikają one z przeobrażeń widocznych na rynku pracy, zmian społecznych, ekonomicznych czy pokoleniowych. Wszystkie te modyfikacje powodują, iż choć tematyka zarządzania zasobami ludzkimi jest podejmowana od lat, wymaga ciągłego aktualizowania.
Książka powstała na podstawie skatalogowanej poprzez autorów wiedzy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzonych poprzez nich badań naukowych i użytecznego doświadczenia. Dzięki temu w książce opisano najnowsze metody, narzędzia, instrumenty i trendy, które stanowią obszar zainteresowania jednocześnie dla praktyków, jak i teoretyków.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.