Menu

Zero to one (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380871182 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Blake Masters|Peter Thiel 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 220 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Nie będzie następnego Billa Gatesa, który stworzy system operacyjny. Kolejni Larry Page czy Siergiej Brin nie wymyślą wyszukiwarki. Jeszcze jeden Mark Zuckerberg nie zaproponuje serwisu społecznościowego. Jeżeli kopiujesz tych ludzi, to znaczy, że niczego od nich się nie nauczyłeś.
ze Wstępu
Zero to One jest książką, wynikającą z doświadczeń autora, o tym, jak wytwarzać producenta oparte na zupełnie nowych pomysłach, jak zamiast powielać w nieskończoność istniejące rozwiązania, tworzyć coś z niczego, przechodzić od zera do jednego.
I lecz nie ma formuły zapewniającej sukces, bo każda innowacja jest specyficzna, to książka ta wyznacza kierunek myślenia o prawdziwej przedsiębiorczości. Daje czytelne wskazówki i nieszablonowe rady. Prezentuje, że ludzie sukcesu potrafią zobaczyć wartość w nieprzewidzianych miejscach itechnologia jest cudem, gdyż za jej pomocą możemy osiągać więcej za mniej, dzięki temu nasze możliwości wchodzą na wyższy poziom.
Ta książka to nowe, świeże pomysły, jak generować wartość.
– MARK ZUCKERBERG, twórca i dyrektor generalny Facebooka
Peter Thiel zbudował niemało perfekcyjnych firm. W książce Zero to One pokazuje, jak to zrobił.
– ELON MUSK, współzałożyciel PayPala, twórca i dyrektor generalny SpaceX i Tesla Motors
PETER THIEL – współzałożyciel PayPala, jeden z pierwszych inwestorów w Facebooka, SpaceX i LinkedIn, założyciel Palantir Technologies, marki wytwarzającej oprogramowanie wspomagające analityków w takich dziedzinach, jak bezpieczeństwo narodowe i globalne finanse.
BLAKE MASTERS – w 2012 roku był studentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Stanforda, jego szczegółowe notatki z wykładów Petera Thiela stały się sensacją w internecie. Współzałożyciel Judicaty, wyszukiwarki rozwiązań prawnych

Podtytuł: Notatki o start-upach, czyli jak generować przyszłość
Tytuł oryginału: Zero to One: Notes on Startups, or How to Build the Future
ISBN: 9788380871182
Kod paskowy: 9788380871182
Autorzy: Thiel Peter, Masters Blake
Tłumaczenie: Pawłowski Konrad
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 30294
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 220
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.1x21.8cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.345
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.