Menu

Zwinnologia (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380876576 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Jarosław Rubin|Marek Naumiuk|Wiesław Grabowski 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 480 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Doświadczyłeś zmiany na własnej skórze? Szukałeś metody poradzenia sobie ze zmianami? Jesteśmy skłonni się założyć, iż zetknąłeś się z takimi podejściami: 1. Wiemy, jak zaplanować cały proces zmiany! Najważniejsza jest twarda metoda, mocne kroki.

2. Każda zmiana rodzi opór! Ludzie przeżywają zmianę jak traumatyczne przeżycie i trzeba im pomagać przejść przez ten cykl. Każde z tych podejść jest znane od wielu, wielu lat. A jaka jest ich wydajność? Na podstawie badań możemy powiedzieć, że posługując się nimi, masz 30\% szans na sukces.

Jarosław Rubin, Wiesław Grabowski i Marek Naumiuk opisują świeże, zwinne podejście do zmian. Zamiast trzymać się kurczowo planu, ciągle szukaj nowej wiedzy i informacji zwrotnych płynących od wszystkich, na których zmiana ma wpływ, i stosownie modyfikuj swoje działania.

Gdy doświadczysz tak zwanego oporu, potraktuj go jako źródło dodatkowej informacji od pracowników. Autorzy twierdzą, iż sukces zmiany zależy od zwinnego podejścia do zarządzania, i opisują je, łącząc oba podejścia w nową całość, a Edyta Madej ilustruje książkę rysunkami upraszczającymi zrozumienie i zapamiętanie przedstawionej koncepcji.

Zwinne podejście oznacza, iż droga do celu jest ciągłym powtarzaniem cyklu uczenia się poprzez działanie: *Wgląd (diagnoza) - wybór opcji działań - Eksperyment.* Chcesz teorii? znajdziesz ją w pierwszej części książki.

Szukasz praktyki? Na końcu wyszukasz opis ponad 50 zwinnych narzędzi do , a także propozycję wdrożenia nowego podejścia do zarządzania zmianą w twojej organizacji. * Sięgnij po tę książkę i znajdź w niej inspirację do własnych działań.

Eksperymentuj, wyciągaj wnioski z rezultatów swych prób i doświadczeń i osiągaj sukces.*

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.