Moje konto
  • Pojazd dziecięcy Peg Perego Diesel Traktor + Gwarancja Zadowolenia !!! Pojazd dziecięcy Peg Perego Diesel Traktor + Gwarancja Zadowolenia !!!

Pojazd dziecięcy Peg Perego Diesel Traktor + Gwarancja Zadowolenia !!!

1 oferta z 1 sklepu

Producent Peg-Perego WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentPeg-Perego
? Szerokość: 63 cm
? Długość: 159 cm
? Wysokość: 64 cm

Już od ponad 60 lat, Peg Perego zabiera dzieci na wycieczki: początkowo słynnymi wózkami dziecięcymi i spacerówkami, teraz również pojazdami na pedały i akumulatorowymi. Największą frajdą dla każdego dziecka jest naciskać pedał gazu, hamulec, włączać światła i trąbić klaksonem, tak samo jak tato i mama w prawdziwym samochodzie. Zasilane akumulatorowo, wyposażone w realistyczne akcesoria i elementy zabawki Peg Perego, mają wszystko to, co pojazdy dla dorosłych.
A nawet więcej: siedząc w terenowym samochodzie, na motocyklu czy skuterze, dzięki swojej wyobraźni, już od najmłodszych lat dzieci przeżywają swoją pierwszą motoryzacyjną przygodę.
Któż ich zatrzyma?
Firma Peg Perego stosuje zaawansowaną i najnowszą technologię, która spełnia międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa. Cała gama produktów Peg Perego została zaprojektowana i zbudowana tak, by być bezpieczną, wygodną i praktyczną dla rodziców i ich dzieci.
Zabawki Peg Perego to najwyższej jakości oryginalny, włoski produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat.
Peg Perego jest firmą posiadającą certyfikat jakości ISO 9001. Certyfikat ten stanowi gwarancję uczciwości wobec klientów i sprzyja zaufaniu wobec marki.
Produkty są zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa Europejskiej Rady Społeczności Ekonomicznej z dyrektywą 88/378/CE z dnia 3 maja 1988.Wiek 2-6

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.