Menu

Adler AD 4057

Cechy produktu

  • Producent Adler 
  • Moc 450 W
  • Kolor szary, biały 

Opis

Blender kielichowy Adler AD 4057


Nie tylko do pulpy


Co powinien mieć prawidłowy blender? Blender kojarzy się z podłużnym, ręcznym urządzeniem, dzięki któremu można błyskawicznie zmiksować zupę lub rozdrobnić owoce. W jednej rodzinie z blenderem ręcznym jest blender stojący inaczej zwany blenderem kielichowym. To jedno z podstawowych maszyn użytkowanych w kuchniach i to na całym świecie. Dla wszystkich, którzy pragną w prędki i prosty sposób przyrządzić najróżniejsze potrawy, powinni rozważyć zakup takiego urządzenia.Budowa większości blenderów kielichowych składa się z przeciwpoślizgowej podstawy, pojemnego kielicha z uchwytem, nożyka umiejscowionego na dnie dzbanka no i szczelnej pokrywy.


Wielozadaniowe urządzenie kuchenne-blender kielichowy progresywny, biało-szary blender kielichowy Adler spełni oczekiwania w każdej kuchni na piątkę. Obudowa podstawy urządzenia, w której zawiera się silnik, produkowana jest z białego tworzywa. Natomiast wykończenie dolnej części , a także pokrętło uruchamiające urządzenie to tworzywo w odcieniu szarym. Plastikowy dzbanek ma pojemność 1,5 litra. W podstawie dzbanka znajduje się 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które nieprzeciętnie rozdrabnia i miesza i to te miękkie, jak i te twarde produkty. Dwa podwójne noże z gładkim i ząbkowanym ostrzem nadzwyczajnie miksują najróżniejsze owoce i warzywa. Dzbanek z przykręconą częścią wyekwipowaną w ostrza zakładamy na podstawę i lekko przekręcamy w prawo. Bezpieczne połączenie zapewnią cztery zaczepy. Utrzymanie całego urządzenia w miejscu gwarantują cztery nóżki wyposażone w gumowe przyssawki. Energooszczędny silnik ma moc 450W Blender ma cztery prędkości pracy, a także funkcję PULSE, która uruchamia przerywaną pracę urządzenia przy maksymalnej ilości obrotów.Dzbanek ma podziałkę od 500 ml do 1500 ml, co ułatwia odmierzanie części. Zamykana pokrywka uszczelnia urządzenie podczas miksowania a dodawanie produktów w czasie pracy gwarantuje otwór na środku pokrywki zamykany za pomocą przeźroczystego korka. Zatyczka ma średnicę 45 mm z dwoma wypustami do zablokowania. W zestawie przewód zasilający o długości 115 cm z wtyczką niewymagającą uziemienia. Samoczynna blokada zabezpiecza przed włączeniem blendera bez założonego kubka i pokrywki.
*


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.