Menu

Sencor SHB4368

Cechy produktu

  • Producent Sencor 
  • Rodzaj ręczny 
  • Kolor różowy 

Opis

PŁYNNA REGULACJA prędkośCI O komforcie pracy z blenderem ręcznym świadczy system stopniowego zwiększania prędkości. Rozpoczęcie miksowania od niższej prędkości i stopniowe rozszerzanie do prędkości maksymalnej uniemożliwia rozpryskiwaniu komponentów poza naczynie, w którym blender jest zanurzony.

Stopniowe powiększanie szybkości pozwala też na sprawdzenie, które obroty są najkorzystniejsze dla poszczególnych miksowanych komponentów, co zezwala na prędkie dopasowanie się do każdej gęstości czy konsystencji.

SZATKOWNICA 500 ML Z OSTRZEM ZE STALI rdzoodpornej W komplecie odnajdziesz w dodatku szatkownicę o obszerności 500 ml z nożami ze stali rdzoodpornej. Bez trudu i bałaganu w kuchni poszatkuje np. Świeże zioła, cebulę i czosnek, które dodadzą smaku twoim daniom.

POJEMNIK DO MIESZANIA 800 ML Z POKRYWKĄ dołączony kubek jest dopasowany do miksowania przy pomocy blendera. Jest wąski i wysoki, dzięki czemu możesz miksować większą ilość towarów bez obaw o rozpryskiwanie.

UCHWYT ŚCIENNY Dodatkowym atutem urządzenia bez dwóch zdań jest uchwyt ścienny, dzięki któremu można zamocować urządzenie w dowolnym miejscu w Twojej kuchni, by urządzenie było zawsze pod ręką....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.