Menu

Blok rysunkowy. Narzędziowy blok rysunkowy

Cechy produktu

  • Producent NASZA KSIĘGARNIA 
  • Rodzaj rysunkowy 

Opis

Dla entuzjastów książki „Opowiem ci, mamo, co robią narzędzia" i nie tylko!
przejrzyj, czym się zajmują narzędzia, kiedy nikt nie patrzy. Ten unikatowy blok rysunkowy wymyślony poprzez Daniela de Latoura jest zbiorem niebanalnych łamigłówek i kolorowanką w jednym – mnóstwo tu zadań ćwiczących wyobraźnię, koncentrację i spostrzegawczość czytelnika. Dzięki wyrywanym kartkom rewelacyjnie się nadaje do zabaw indywidualnych i w grupie – z rodzeństwem, rodzicami albo kolegami. Poznaj tajemniczą damę z wiertarką, dowiedz się, jak wygląda wyciskacz do chmur, i narysuj kota robota.
Daniel de Latour ilustruje książki i czasopisma dla mniejszych i pokaźniejszych, rysuje też żyrafy, tygrysy, pociągi i mnóstwo innych rzeczy. Za ilustracje do „Atlasu świata. Ameryki Południowej" nominowany był do nagrody Przecinek i Kropka 2009, a za ilustracje do „Wyprawy do kraju księcia Marginała" i „Zaskórniaków i innych dziwadeł z krainy portfela" – do nagrody Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku (2009, 2015). Niektóre obrazki kopiuje od swoich dzieci. Uczy się grać na skrzypcach od wiejskich muzykantów. A jeśli chodzi o narzędzia, najchętniej używa taśmy klejącej.

kolekcja procesu: Opowiem ci, mamo
ISBN: 9788310128584
Kod paskowy: 9788310128584
Autorzy: Latour Daniel
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 20409
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 64
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 30.0x21.5cm
Głębokość (mm): 7
Waga: 0.42
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.