Menu

Błotniki 24/26 MTB SIMPLA RAPTOR3 plast. do ramy amortyz. z obejmą

Cechy produktu

  • Producent Simpla 

Opis

wymiar koła: 24" - 29"

przystosowany do rowerów z amortyzowaną ramą, a także przednim amortyzowanym widelecem.

Materiał: tworzywo sztuczne

Kolor: czarny mat

Błotniki RAPTOR jak sama nazwa wskazuje wyprodukowane zostały z myślą o prawdziwych drapieżcach.

Już sam ich design powoduje, że serce rozpoczyna mocniej pompować krew do nóg a mocne strony użytkowe tylko podkreślają ich konieczność w każdym lubiącym się rowerze.

Błotnik przedni RAPTOR SDF skonstruowany został z myślą o wszechstronnie rozumianej uniwersalności.

Możemy zamontować go równocześnie do amortyzowanych widelców, montowany jest wówczas na podkowie amortyzatora, jak jeszcze sprawdzi się przy konwencjonalnych rowerach.

dodatkowo tak doceniane przez użytkowników mocowanie SPEEDclick znane z błotnika HAMMER SDF może ponadto być używane jako opcja do montażu błotnika w trzon widelca.

RAPTOR SDF podczas jazdy skręca wraz z kołem dzięki temu jego płetwa cały czas znajduje się w niepokaźnej odległości od opony gwarantując optymalną ochronę w trakcie jazdy w każdym terenie.

Uniwersalność błotnika tylnego RAPTOR3 SDE została osiągnięta dzięki zamocowaniu na rurze pod siodłowej albo poniżej na ramie za pomocą specjalnej obejmy skręcanej szybkozamykaczem, który umożliwia perfekcyjne przypasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła jak jeszcze pozwala szybko zdemontować błotniki (bez wykorzystania narzędzi).

obszerna płetwa gwarantuje maksimum ochrony podczas jazdy w każdym terenie.

Błotniki zostały wyposażone w elementy odblaskowe polepszające widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.