Menu

Błotniki NEXT V-brake komplet - długi uchwyt

Cechy produktu

  • Producent Simpla 

Opis

Błotniki NEXT to kontynuacja kultowych, sprawdzonych poprzez miliony użytkowników błotników CLASSIC SDE. Pakiet ten dedykowany jest do rowerów górskich o kołach 26 i 28 cali. Błotniki pozostały dostosowane do konstrukcji z hamulcami typu V-Brake.

Stalowe, mocujące blaszki równocześnie poziomą jak i pionową regulację. Tylny, ruchomy wysięgnik do ramy ma zintegrowany kanał na linki przerzutek i występuje w dwóch długościach długi i niedługi - TUTAJ SPRZEDAWANY JEST DŁUGI WYSIĘGNIK.

Błotnik tylny ma szeroką płetwę dla rozszerzenia ochrony przed zabrudzeniami, a także umieszczony na niej element odblaskowy udoskonalający widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty. Błotniki MTB NEXT V-Break z długim wysięgnikiem wykorzystywane są w rowerach w których odległość (tuż za korbą) pomiędzy rurką ramy a oponą jest większa aniżeli 65mm.

produkowane z tworzywa nienaturalnego PP w odcieniu czarnym. W pakiecie śrubki i blaszki mocujące. Szerokość: 57mm Waga:205 g. Kolor: Czarny. Mocowanie: Rama o średnicy 25,0 mm - 35,0 mm Długość błotników: przedni: 53 cm tylny: 75 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.