Menu

Błotniki Simpla HAMMER 2 komplet

Cechy produktu

  • Producent Simpla 

Opis

Waga: 325g. Kolor: czarny z żółtymi wstawkami. Materiał: Twoszywo nienaturalne - PP, PC. Mocowanie: Trzon widelca, sztyca siodła. Wymiar koła: 24-29. Uwagi: Motocrossowa optyka, dopasowany ponadto do widelców Manitou, zapięcie SPEEDclick i SPEEDstrap.

Nasz flagowy komplet błotników to istne terenówki, zaspokoi najmocniej wymagające potrzeby skrajnej jazdy w niełatwym terenie. Błotnik przedni HAMMER SDFto super lekki błotnik o oryginalnej, motocrossowej optyce, zaprojektowany specjalnie dla nowej generacji rowerów z amortyzowanymi widelcami.

prędki montaż i wygodne użytkowanie umożliwia zatrzaskowy adapter SPEEDclick, który wkręcany jest do trzonu widelca. Błotnik podczas jazdy skręca wraz z kołem, jego płetwa cały czas znajduje się w niepokaźnej odległości od opony gwarantując optymalną ochronę w trakcie jazdy w każdym terenie.

Błotnik stosować można również z widelcami Manitou. Błotnik tylny HAMMER2 SDRstworzony został do arcytrudnej jazdy po bezdrożach. Użytkownicy rowerów bez wątpienia docenią ten progresywny błotnik za jego design i komfortową regulację.

Uniwersalność zagwarantuje możliwość zamocowania na sztycy pod siodłowej albo poniżej na ramie przy pomocy innowacyjnego zapięcia opaskowego SPEEDstrap. Specjalna widełkowa konstrukcja i użycie podwójnego przegubu pozwala na nadzwyczajne przypasowanie błotnika do ergonomii ramy i koła.

szeroka płetwa gwarantuje maksimum ochrony w trakcie jazdy w każdym terenie. Odblaski mogą ocalić życie!!! Zgodnie z tym hasłem błotniki HAMMER2 SDRzostały wyekwipowane w odblaskowe komponenty posiadające na celu powiększenie widoczności i bezpieczeństwa rowerzysty.

przystępne ponadto w designie sympatyków „jabłuszka", odcieniu białym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.