Menu

SKS GERMANY Unisex – błotniki rowerowe dla dorosłych Velo błotniki, czarne, 28 cali

Cechy produktu

  • Producent SKS GERMANY 

Opis

wyśmienity towarzysz na wszystkich podłożach: Czy to w mieście czy na drogach polnych, zestaw błotników SKS VELO 47 TREKKING jest idealnym towarzyszem podczas każdej wycieczki rowerem. Z funkcjonalnym uniwersalnym mocowaniem: błotniki wtykowe można ekspresowo i prosto zamontować na prawie wszystkich rurach ramowych.

Wysokiej jakości materiały w atrakcyjnym wzornictwie: produkowana z odpornego na uderzenia, czarnego tworzywa sztucznego z wbudowanym logo SKS, błotnik ponadto podwyższa wartość roweru. Made in Germany: zestaw blach ochronnych VELO, a także prawie wszystkie produkty marki SKS Germany są produkowane w Niemczech i proponują przekonujący dowód jakości.

Zakres dostawy: SKS GERMANY VELO 47 TREKKING 28" komplet błotników (błotniki rowerowe z uniwersalnym mocowaniem, stosowna ochrona przed pryskaniem, z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego, do wszystkich podłoży), kolor czarny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.