Menu

Astigmatic

Cechy produktu

  • Producent WARNER MUSIC 
  • Nośnik CD 

Opis

1. Astigmatic
2. Kattorna
3. Svantetic

Takiej Edycji Płyty "Astigmatic" Jeszcze Nie Było! Album pozostałwznowiony poprzez Polskie Nagrania W wytwornej Reedycjikultowej kolekcji Polish Jazz, Znanej Fanom Polskiej Muzyki Jazzowej Od Lat 60.To Pierwsze Tak szerokie Opracowanie W Historii Tej idealnej Płyty. Album, Przy Zachowaniu Oryginalnej Okładki, pozostał Wzbogacony Obszerną, Dwujęzyczną Książeczką Z Tekstem Tomasza Szachowskiego. Autorem Odświeżonego Brzmienia Jest Wybitny Reżyser Dźwięku -Jacek Gawłowski. "Astigmatic", Płyta Nagrana przez Kwintet Krzysztofa Komedyto Dzieło, Które Stało Się Fundamentem Polskiej Sceny Jazzu.Nagrana Ponad 50 Lat Temu, Niezmiennie Określana Jest W Opiniach Znawców, Jak I Zwykłych zwolenników Jazzu Jako Najwybitniejszy Album Nagrany Kiedykolwiek przez Polskich Muzyków. Tę Opinię Potwierdzają Plebiscyty I Ankiety Organizowane W Ciągu Ostatnich Kilkudziesięciu Lat przez Programy Radiowe (m.in. Program III PR, Program II PR), Jak I mistrzowskie Pisma (Jazz Forum). Płyta "Astigmatic" Krzysztofa Komedy Niezmiennie dostawała Najwięcej Głosów.
"Astigmatic" To Sztandarowe Dzieło Krzysztofa Komedy, Twórcy, Do Którego Dorobku Odwołują Się Polscy Muzycy Reprezentujący różnorodne Pokolenia I Orientacje Stylistyczne. Jest Mitem, Którego Siła Nie Słabnie, Mimo Tego, żeod śmierci Kompozytora Minęło Kilkadziesiąt Lat.Nowa Edycja Płyty "Astigmatic" Powinna Znaleźć Się W Zbiorach Muzycznych Każdego Fana Krzysztofa Komedy I Polskiego Jazzu.Płyta dostępna też W Wersji Analogowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.