Menu

Journeyman

Cechy produktu

  • Producent Warner Music / Reprise 
  • Nośnik CD 

Opis

Jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się albumów w karierze Erica Claptona. Krążek ukazał się w 1989 roku, czyli w okresie, gdy legendarny muzyk blisko flirtował z popem, pop rockiem i nie stronił od klawiszy czy automatów perkusyjnych na płytach.

Album to dla Slowhanda pokaźny, bo nagrany po tym, jak ostatecznie (ja się miało okazać) wygrał walkę z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Artysta wrócił do życia, odzyskał wigor i wielką formę. Z "Journeyman" właśnie pochodzi jeden z jego największych hitów, nagrodzony Grammy "Bad Love".

W studiu wspomogli mistrza sprawdzeni przyjaciele, jak nawet Phil Collins, Robert Cray, George Harrison, David Sanborn, a także Chaka Khan, Daryl Hall. "Journeyman" to jeden z najistotniej lubianych krążków przez samego Erica.Spis utworów: CD 1 Strona 1 1.

Pretending (Album Version) 2. Anything For Your Love (Album Version) 3. Bad Love (Album Version) 4. Running On Faith (Album Version) 5. Hard Times (Album Version) 6. Hound Dog (Album Version) 7. No Alibis (Album Version) 8.

Run So Far (Album Version) 9. Old Love (Album Version) 10. Breaking Point (Album Version) 11. Lead Me On (Album Version) 12. Before You Accuse Me (Album Version)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.