Menu

Vocabularies

Cechy produktu

  • Producent Universal Music 
  • Nośnik CD 

Opis


VOCAbuLarieS To Muzyka XXI-ego Wieku. Muzyka Zaskakująco Inna Od Płyt, Które Kiedykolwiek McFerrin Nagrywał, Dziesięć Razy Zdobywając Nagrodę Grammy. Album Vocabularies, Który Powstawał Latami Ujawnia świeże Oblicze Znanego Na Całym świecie Wokalisty. Świeże CD Kieruje Jego Dotychczasowe Podróże Ku Nieznanym, Nieodkrytym Terytoriom. Album Skonstruowany Tak Nienagannie Jak Symfonia Mozarta, całkowicie Złożony Z Niezliczonych komponentów Stylistycznych, VOCAbuLarieS Jest Odmienny Od wszelkich Albumów Kiedykolwiek Nagranych poprzez Artystę.

VOCAbuLarieS Zaistaniało W Wyobrażeniach Wieloletniej Producentki I Managerki McFerrina. Miała Ona Pomysł Na Nowy wariant Wokalnego Zespołu W rozszerzonych Formach Kompozycyjnych, Nowy Język, W Którym użyta Byłaby atrakcyjna Artykulacja, Ton Głosu I Frazowanie Bobby'iego. Do Trwających Ponad Siedem Lat Prac Nad Albumem, Linda Zatrudniła Kompozytora, Aranżera I Wokalistę Rogera Treece. Dla McFerrina Był To Nowy typ Projektu. "Nigdy Nie Procowałem Tak Blisko Z Innym Kompozytorem. Dla Mnie Jako Improwizatora Wszystko Istnieje wyłącznie W Danym Momencie. Roger Zapisywał To Co śpiewałem. To Było Stare I świeże, Moje I Niemoje. To Było Dla Mnie Wyzwaniem" - Mówi.

Bobby I Roger Zwerbowali Członków Voicestra I nieprzeciętnych Wokalistów Ze świata Jazzu, Opery, Sztuki Scenicznej, Kabaretu, Rock And Rolla. Roger Spędził Lata W Studio Nagrywając McFerrina, a także Zdobywających Grammy Artystów R&B Takich Jak Np. Lisa Fischer, Brazylijska Innowatorka Jazzu Luciana Souza Czy Janis Siegel Z Manhattan Transfer. Połączono Głosy O różnorodnych Stylach, barwach I Typach Uzyskując W Ten Sposób świeże, zainspirowane Artyzmem Bobby'iego Brzmienie.

Siedem Piosenek Utrwalonych Na VOCAbuLarieS "utrzymuje Słuchacza W Stanie Zaskoczenia" - Mówi Roger Treece. Słowa Pochodzą Z Języków: łacińskiego, Włoskiego, Antycznego Hinduskiego, Zuluskiego, Hiszpańskiego, Rosyjskiego, Hebrajskiego, Portugalskiego, Mandaryńskiego, Japońskiego, Francuskiego, Arabskiego, Niemieckiego, Angielskiego, Celtyckiego Jak I Własnego Języka wytwarzanego poprzez Bobby'iego.

Począwszy Od Otwierającego Baby Aż Po Ostatnie Nuty Brief Eternity, McFerrin, Treece I Ich Wirtualny Chór Przenoszą Nas W Nieznany Teren. To Tak, Jakby Przyjechać Do Nieznanego Miasta, ale Czuć Się Jak W Domu. To Uniwersalna Muzyka, Która Istnieje Na zróżnicowanych stopniach. Na VOCAbuLarieS Każdy Słuchacz Usłyszy Coś Innego: "Jedna Piosenka Staje Się Tysiącem Piosenek" - Jak śpiewa Bobby.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.