Menu

Wini & Matheo - Głodny Duch

Cechy produktu

  • Producent Stoprocent 

Opis

Każde zestawienie najkorzystniejszych wokalnych utworów jazzowych udawadnia bez żadnych wątpliwości, że miłość na wszelkich jej etapach jest tematem przytłaczającej ich większości. Takie piosenki jak „Cheek to Cheek” czy „When I Fall in Love” śpiewali i grali najwięksi.

Do dziś stanowią kanon, któremu nigdy nie dorównano. Inspirowały całe gatunki współczesnej muzyki, były remiksowane, nagrywane w coraz to nowych wersjach i zbudowały całe kariery wykonawców takich jak chociażby Michael Buble czy wyraźnie bardziej kreatywny Jamie Cullum.

Są jak ścieżka dźwiękowa czarnego kryminału z lat czterdziestych, wybitne wino z najlepszego rocznika i spacer po nocnym Manhattanie. Załagodzą każdą kłótnię, zrelaksują po ciężkim dniu i ukołyszą do snu, obniżą ciśnienie w niekończącym się korku.

Pierwszą rozmowę od razu uczynią bardziej intymną nie ingerując w nią,stwarzając rozmówcom prywatny mikrokosmos. Niegroźnie uzależniają, wyostrzają jasność umysłu i udoskonalają wyniki badań. Są początkiem czegoś spektakularnego i trwałego.

Hałaśliwy świat wokół czynią przyjaźniejszym i dodają mu oldskulowej klasy.rekomendowane przez najkorzystniejszych dentystów na piękny uśmiech, sprzedawane bez recepty i konieczności zapoznania się z treścią ulotki, bo jak byśmy ich nie zastosowali niczemu nie zagrażają, wręcz przeciwnie.

Dlatego polecam, a choćby nalegam,Piotr Metz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.