Menu

Strzelba Beretta 1301 24'' 12/76

Cechy produktu

  • Producent Beretta 

Opis

Beretta 1301 24'' 12/76 to jedna z najlepszych strzelb sportowych do konkurencji IPSC i 3Gun gotowa do strzelania od razu po wyjęciu z walizki.

Broń działa na zasadzie odprowadzania części gazów prochowych przez otwór w ścianie lufy (system gazowy), który charakteryzuje się mniejszym odrzutem aniżeli system inercyjny. Dodatkowo system gazowy został zmieniony w taki sposób, by zapewnić jak najszybszy cykl strzału i przeładowania. Beretta 1301 pozwala na oddanie aż 4 strzałów w czasie poniżej 1 sekundy! Warto dodatkowo podkreślić, iż system poprzez producenta opisywany jest jako „samoczyszczący”, co minimalizuje zacięcia wynikające z zabrudzenia nagarem.

Lufę o długości 24" produkowano z wytrzymałej stali nierdzewnej steelium, która gwarantuje sprawność i celność nawet po wystrzeleniu kilku tysięcy sztuk amunicji. W standardzie strzelba posiada zwiększone manipulatory tj. Dźwignię przeładowania, przycisk zrzutu zamka, a także bezpiecznik. Powiększeniu i poszerzeniu poddano ponadto port ładowania, dzięki czemu ładowanie twin albo quad load-ów (2 lub 4 nabojów) jest osiągalne bez poprawek rusznikarskich, które są na ogół przeprowadzane poprzez strzelców dynamicznych.

Strzelba zaopatrzona jest w wymienny magazynek o pojemności 5 nabojów. Wentylowana szyna i światłowodowa muszka ułatwiają strzelanie „po lufie”. Za komfort oraz kontrolę broni odpowiedzialne są teksturowany chwyt i miękka stopka kolby, która formuje pewny punkt oparcia oraz amortyzuje energię odrzutu.

Dzięki zastosowaniu wymiennych czoków Optimbore HP strzelba może być stosowana w zróżnicowanych konkurencjach strzelbowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.