Menu

But. anti-colic 320 boy

Cechy produktu

  • Producent MAM AKCESORIA 

Opis

 80% matek potwierdza mniejszą liczba kolek redukcję gazów i ulewania, a także pokaźniejszy spokój dziecka w trakcie karmienia. Opatentowane dno z funkcją odpowietrzania uniemożliwia tworzeniu się podciśnienia we wnętrzu butelki Karmienie i napowietrzanie z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy niż w standardowych butelkach 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki wykorzystaniu zastrzeżonego Jedwabistego silikonu MAM produkt przystępny w kolorze: niebieskim Butelka 320ml Anti-Colic wyposarzona w smoczek na butelkę 4m+ szybki przepływ.

Butelka antykolkowa MAM Anti-Colic to postępowe rozwiązanie wśród gamy produktów wykonanych z myślą o karmieniu dzieci. Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza.

zastrzeżony poprzez MAM system uszczelkowy w dnie butelki odprowadza nagromadzone w niej pęcherzyki powietrza, sprawnie uniemożliwiając kolce. Można myć na górnej półce w zmywarce (maks. 65° C) Sterylizacja parowa (elektryczna albo mikrofalowa), wygotowanie we wrzątku poprzez 5 minut lub wewnątrz sterylizującym Samosterylizacja w kuchence mikrofalowej w 3 minuty Butelka jest wytwarzana z polipropylenu (bez BPA czy BPS), który jest higieniczny, nieskomplikowany w umyciu i stosunkowo miękki Butelka ma odkręcane dno i szeroką szyjkę, które ułatwiają jej napełnianie i czyszczenie i specjalną osłonkę na smoczek, która zapobiega wypływaniu pokarmu.

Smoczek w butelce Anti-Colic został wyprodukowany z zastrzeżonego poprzez MAM jedwabistego silikonu™, który jest niezwykle miękki i delikatny – zupełnie jak pierś mamy. Dlatego jest instynktownie uznany przez dzieci.

Butelka 320ml antykolkowa Jedwabisty Silikon od MAM dedykowana jest już od 4 miesiąca....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.