Menu

But.szer.antykol.240ml royal

Cechy produktu

  • Producent CANPOL BABIES 
  • Pojemność 240 ml

Opis

 Butelka antykolkowa EasyStart Royal Baby wyprodukowana została z myślą o najmłodszych dzieciach. Zezwala na łączenie karmienia piersią i butelką, stając się wsparciem dla karmiącej mamy. Butelka posiada delikatny, produkowany z wysokiej jakości silikonu smoczek 3+, który przypomina kształtem brodawkę sutkową.

Smoczek wyekwipowany jest także w specjalny zaworek antykolkowy, który zapobiegania powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie i tym samym redukuje ryzyko powstawania kolek, bólów brzuszka, nadmiernego odbijania i gromadzenia się gazów.

Wszystko to dla szczęśliwego brzuszka Twojego maluszka! Butelka Royal Baby jest lekka, wytworzona została z bezpiecznego, wolnego od BPA materiału. Czytelna i skrupulatna skala, pozwala na prędkie przygotowanie pokarmu, a obszerny otwór usprawnia utrzymanie higieny butelki i smoczka.

Butelka jest kompatybilna z laktatorami Canpol babies, dzięki czemu odciągnięty pokarm możesz od razu podać maluszkowi. Objętość 240ml. Zalety smoczka Canpol: Smoczek z bezpiecznego i delikatnego silikonu.

Skuteczny zaworek antykolkowy zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie, redukuje kolkę, nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów. Upraszcza łączenie karmienia piersią i butelką, kształt zbliżony do kształtu piersi.

Profilowany zarys zagwarantuje dobre trzymanie butelki podczas karmienia.obszerny otwór usprawnia przygotowywanie pokarmu i mycie butelki. Czytelna i precyzyjna skala, zezwala na szybkie przygotowanie pokarmu.

Butelka z bezpiecznego, progresywnego materiału jest lekka i transparentna. Kompatybilna z laktatorami Canpol babies. Butelkę można dezynfekować i podgrzewać w mikrofali (butelka musi być otwarta). Nie należy jej myć w zmywarce, wyparzać i gotować.

Butelka nadaje się do laktatora elektrycznego Easy&Natural, laktatora elektrycznego EasyStart i laktatora ręcznego Basic. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki usprawnia bezpieczne karmienie dziecka świeżo odciągniętym mlekiem mamy.

Butelka antykolkowa EasyStart Royal Baby wykonana została z myślą o najmłodszych dzieciach. Zezwala na łączenie karmienia piersią i butelką, stając się wsparciem dla karmiącej mamy....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.