Menu

Butelka anti-colic 130ml unise

Cechy produktu

  • Producent MAM AKCESORIA 
  • Pojemność 130 ml

Opis

 Butelka MAM Anti-Colic pozwala dzieciom wygodnie pić w ich własnym tempie. Wzór karmienia i napowietrzania z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy aniżeli w typowych butelkach. 80% matek potwierdza zmniejszenie ilości kolek, redukcję gazów i ulewania oraz obszerniejszy spokój dziecka podczas karmienia.

Butelka jest sprzedawana ze smoczkiem o wolnym przepływie pokarmu i jest asygnowana dla dzieci w wieku od 0+ miesięcy. 80% matek potwierdza mniejszą liczba kolek redukcję gazów i ulewania, a także większy spokój dziecka podczas karmienia.

zastrzeżone dno z funkcją odpowietrzania zapobiega tworzeniu się podciśnienia we wnętrzu butelki 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki wykorzystaniu zastrzeżonego Jedwabistego silikonu MAM Butelka 130ml antykolkowa MAM dedykowana jest dla noworodka od pierwszych dni życia.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Butelka Mam 130ml Anti-Colic wyposażona w smoczek na butelkę 0+ wolny przepływ. Można myć na górnej półce w zmywarce (maks.

65° C) Sterylizacja parowa (elektryczna lub mikrofalowa), wygotowanie we wrzątku poprzez 5 minut albo wewnątrz sterylizującym Samosterylizacja w kuchence mikrofalowej w 3 minuty Butelka jest produkowana z polipropylenu (bez BPA czy BPS), który jest higieniczny, nietrudny w umyciu i stosunkowo miękki Butelka posiada odkręcane dno, a także szeroką szyjkę, które upraszczają jej napełnianie i czyszczenie oraz specjalną osłonkę na smoczek, która zapobiega wypływaniu pokarmu.

Smoczek w butelce Anti-Colic został wykonany z opatentowanego poprzez MAM jedwabistego silikonu™, który jest bardzo miękki i delikatny – zupełnie jak pierś mamy. Dlatego jest intuicyjnie uwielbiany przez dzieci.

Butelka antykolkowa MAM Anti-Colic to nowoczesne rozwiązanie wśród gamy produktów wykonanych z myślą o karmieniu dzieci....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.