Menu

Butelka anti-colic 160 boy

Cechy produktu

  • Producent MAM AKCESORIA 

Opis

 80% matek potwierdza mniejszą liczba kolek redukcję gazów i ulewania i obszerniejszy spokój dziecka podczas karmienia. Zastrzeżone dno z funkcją odpowietrzania zapobiega tworzeniu się podciśnienia we wnętrzu butelki Karmienie i napowietrzanie z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy aniżeli w typowych butelkach 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki wykorzystaniu zastrzeżonego Jedwabistego silikonu MAM Butelka 160ml antykolkowa MAM asygnowana jest już dla noworodka.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Butelka PC 160ml Anti-Colic wyposarzona w smoczek na butelkę 0+ wolny przepływ. Butelka antykolkowa MAM Anti-Colic to innowacyjne rozwiązanie wśród gamy produktów wykonanych z myślą o karmieniu dzieci.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Opatentowany poprzez MAM system uszczelkowy w dnie butelki odprowadza nagromadzone w niej pęcherzyki powietrza, skutecznie uniemożliwiając kolce.

Można myć na górnej półce w zmywarce (maks. 65° C) Sterylizacja parowa (elektryczna lub mikrofalowa), wygotowanie we wrzątku przez 5 minut albo we wnętrzu sterylizującym Samosterylizacja w kuchence mikrofalowej w 3 minuty Butelka jest wytwarzana z polipropylenu (bez BPA czy BPS), który jest higieniczny, łatwy w umyciu i stosunkowo miękki Butelka ma odkręcane dno, a także szeroką szyjkę, które usprawniają jej napełnianie i czyszczenie i specjalną osłonkę na smoczek, która uniemożliwia wypływaniu pokarmu.

Smoczek w butelce Anti-Colic został wyprodukowany z opatentowanego poprzez MAM jedwabistego silikonu™, który jest bardzo miękki i delikatny – zupełnie jak pierś mamy. Dlatego jest intuicyjnie renomowany poprzez dzieci.

Butelka 160ml antykolkowa Jedwabisty Silikon do MAM asygnowana jest już dla noworodka. Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.