Menu

Butelka anti-colic 160 girl

Cechy produktu

  • Producent MAM AKCESORIA 

Opis

 80% matek potwierdza mniejszą liczba kolek redukcję gazów i ulewania, a także obszerniejszy spokój dziecka w trakcie karmienia. Zastrzeżone dno z funkcją odpowietrzania zapobiega tworzeniu się podciśnienia we wnętrzu butelki Karmienie i napowietrzanie z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy niż w standardowych butelkach 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki wykorzystaniu opatentowanego Jedwabistego silikonu MAM Butelka 160ml antykolkowa MAM przeznaczona jest już dla noworodka.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Butelka PC 160ml Anti-Colic wyposarzona w smoczek na butelkę 0+ wolny przepływ. Butelka antykolkowa MAM Anti-Colic to progresywne rozwiązanie wśród gamy produktów wytworzonych z myślą o karmieniu dzieci.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Opatentowany przez MAM system uszczelkowy w dnie butelki odprowadza nagromadzone w niej pęcherzyki powietrza, wydajnie uniemożliwiając kolce.

Można myć na górnej półce w zmywarce (maks. 65° C) Sterylizacja parowa (elektryczna lub mikrofalowa), wygotowanie we wrzątku poprzez 5 minut lub we wnętrzu sterylizującym Samosterylizacja w kuchence mikrofalowej w 3 minuty Butelka jest wyprodukowana z polipropylenu (bez BPA czy BPS), który jest higieniczny, prosty w umyciu i stosunkowo miękki Butelka posiada odkręcane dno, a także szeroką szyjkę, które usprawniają jej napełnianie i czyszczenie oraz specjalną osłonkę na smoczek, która uniemożliwia wypływaniu pokarmu.

Smoczek w butelce Anti-Colic został produkowany z opatentowanego poprzez MAM jedwabistego silikonu™, który jest bardzo miękki i delikatny – zupełnie jak pierś mamy. Dlatego jest intuicyjnie renomowany przez dzieci.

Butelka 160ml antykolkowa Jedwabisty Silikon do MAM asygnowana jest już dla noworodka. Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.