Menu

Butelka antykolkowa Herobottle Herobility 140ml - niebieska 7350004050017

Cechy produktu

  • Producent Herobility 
  • Pojemność 140 ml

Opis

Poznaj butelkę antykolkową HeroBottle od Herobility! HeroBottle to nowy kanon butelek dla niemowląt prosto ze Szwecji. Butelka jest wyekwipowana w podwójny system antykolkowy, a także unikalny smoczek imitujący kształt piersi.

SZCZEGÓŁOWE dane: Podwójny system antykolkowy i owalny kształt smoczka tradycyjny system antykolkowy, wykorzystywany w większości butelek opiera się na tej samej zasadzie opracowanej przez Josepha W. Less w 1946 roku.

Polega ona na dodaniu do smoczka dodatkowego otworu odpowietrzającego, który generuje równomierny przepływ, zapobiega powstawaniu próżni i połykaniu powietrza poprzez niemowlę podczas picia. Po 70 latach szwedzka marka Herobility wynalazła i opatentowała następną generację smoczków do butelek.

Smoczek HeroTeat w butelkach Herobility ma owalny kształt, dzięki któremu perfekcyjnie dostosowuje się do ust dziecka. Przejście z karmienia piersią na karmienie butelką jest teraz znacznie łatwiejsze. Dzięki owalnemu kształtowi smoczka powietrze nie przedostaje się kącikami ust dziecka.

Eliminujemy w ten sposób całkowicie możliwość połykania powietrza, a przez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia kolki, ślinienia, a także ulewania pokarmu w trakcie karmienia. Klasyczny wentylek odpowietrzający zapewnia równomierny przepływ płynów i uniemożliwia tworzeniu się próżni w butelce.

Smoczek HeroTeat przystępny jest w 4 wymiarach, by mógł towarzyszyć dziecku na każdym etapie rozwoju. Szczegółowy opis wymiarów znajduje się na dole strony. Przystępne przygotowanie mieszanki W klasycznych butelkach przygotowanie mieszanki mlecznej polega na zatkaniu palcem dziurki w smoczku i potrząsaniu butelką.

nieraz kończy się to rozchlapaniem mleka, bałaganem, a także zatkaniem smoczka przez grudki nierozpuszczonego mleka modyfikowanego. Zatkany smoczek sprawia, iż dziecko w czasie jedzenia połyka powietrze. Unikalna, szczelnie zakręcana przykrywka zamienia butelkę Herobility w shaker.

Sitko-mikser nieprzeciętnie rozprowadza mieszankę mleczną zapobiegając powstaniu grudek i zatykaniu smoczka. Bez przeciekania i bałaganu. Szczelny pojemnik na przekąski Wszystkie butelki HeroBottle mają w pakiecie pojemnik na mleko modyfikowane albo przekąski konieczne w trakcie podróży i spaceru.

Pojemnik można podgrzewać w kuchence mikrofalowej oraz przechowywać w zamrażarce. Posiada szczelnie zakręcaną nakrętkę, nadaje się więc także do przechowywania płynów. Pojemność 100 ml – akurat na dużą porcję mleka modyfikowanego.

Pojemniki można łączyć ze sobą oraz przykręcić do dna butelki HeroBottle albo kubka niekapka HeroSippy. Mycie Butelki Herobility można myć w zmywarce. Nacięcia w dnie butelki odprowadzają nadmiar wody nagromadzonej w trakcie mycia.

zarys szczególnie szeroki otwór w butelkach Herobility ułatwia napełnianie butelki oraz zezwala na jej skrupulatne umycie. Funkcjonalny zarys powoduje,nawet niepokaźne dziecko nie będzie miało trudności z utrzymaniem butelki w rączkach.

Mieszaj odcienie! Produkty Herobility dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Części butelek w przeróżnych kolorach można dowolnie zespalać i kreować własne zestawy kolorystyczne. Możesz bratać ze sobą części butelek HeroBottle, kubków niekapków HeroSippy, a także pojemników HeroStorage!

BPA FREE Butelki Herobility stworzone są z najwyższej jakości Polypropylenu PP oraz silikonu. Nie zawierają Bisfenolu A (BPA) ani Ftalanów (Phthalates). Wspieramy World Childhood Foundation Część dochodu z każdej sprzedanej butelki HeroBottle przekazujemy World Childhood Foundation (5 SEK, czyli ok.

2,5 PLN). Gwarancja 24 miesiące. Ta butelka sprzedawana jest ze smoczkiem w rozmiarze S. Pozostałe wymiary do dokupienia oddzielnie: tablica rozmiarów smoczków HeroTeat wymiar S 0 m+ wolny przepływ płynów stosowny dla mleka matki lub mleka modyfikowanego wymiar M 2 m+ przeciętny przepływ płynów trafny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego rozmiar L 4 m+ szybki przepływ płynów odpowiedni dla wszelkich rodzajów płynów wymiar XL 6 m+ nad wyraz prędki przepływ płynów odpowiedni dla wszelkich rodzajów płynów stosowny dla gęstych płynów np.

kaszka Herobility - zobacz tutaj najczęściej zadawane pytania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.