Menu

Butelka antykolkowa Herobottle Herobility 240ml - niebieska 7350004050161

Cechy produktu

  • Producent Herobility 
  • Pojemność 240 ml

Opis

Poznaj butelkę antykolkową HeroBottle od Herobility! HeroBottle to nowy standard butelek dla niemowląt prosto ze Szwecji. Butelka jest zaopatrzona w podwójny system antykolkowy i unikalny smoczek imitujący zarys piersi.

SZCZEGÓŁOWE informacje: Podwójny system antykolkowy i owalny kształt smoczka konwencjonalny system antykolkowy, użytkowany w większości butelek opiera się na tej samej zasadzie opracowanej poprzez Josepha W. Less w 1946 roku.

Polega ona na dodaniu do smoczka uzupełniającego otworu odpowietrzającego, który kreuje równomierny przepływ, zapobiega powstawaniu próżni i połykaniu powietrza przez niemowlę w trakcie picia. Po 70 latach szwedzka marka Herobility wynalazła i opatentowała następną generację smoczków do butelek.

Smoczek HeroTeat w butelkach Herobility ma owalny zarys, dzięki któremu świetnie dostosowuje się do ust dziecka. Przejście z karmienia piersią na karmienie butelką jest dzisiaj widocznie łatwiejsze. Dzięki owalnemu kształtowi smoczka powietrze nie przedostaje się kącikami ust dziecka.

Eliminujemy w ten sposób w pełni możliwość połykania powietrza, a poprzez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia kolki, ślinienia, a także ulewania pokarmu w trakcie karmienia. Tradycyjny wentylek odpowietrzający zapewnia równomierny przepływ płynów i zapobiega tworzeniu się próżni w butelce.

Smoczek HeroTeat dostępny jest w 4 rozmiarach, aby mógł towarzyszyć dziecku na każdym etapie rozwoju. Szczegółowy opis wymiarów znajduje się na dole strony. Łatwe przygotowanie mieszanki W konwencjonalnych butelkach przygotowanie mieszanki mlecznej polega na zatkaniu palcem dziurki w smoczku i potrząsaniu butelką.

nieraz kończy się to rozchlapaniem mleka, bałaganem, a także zatkaniem smoczka przez grudki nierozpuszczonego mleka modyfikowanego. Zatkany smoczek powoduje, iż dziecko w czasie jedzenia połyka powietrze. Unikalna, szczelnie zakręcana przykrywka zamienia butelkę Herobility w shaker.

Sitko-mikser doskonale rozprowadza mieszankę mleczną zapobiegając powstaniu grudek i zatykaniu smoczka. Bez przeciekania i bałaganu. Szczelny pojemnik na przekąski Wszystkie butelki HeroBottle mają w komplecie pojemnik na mleko modyfikowane lub przekąski potrzebne w trakcie podróży i spaceru.

Pojemnik można podgrzewać w kuchence mikrofalowej, a także przechowywać w zamrażarce. Posiada szczelnie zakręcaną nakrętkę, nadaje się więc także do przechowywania płynów. Objętość 100 ml – akurat na dużą porcję mleka modyfikowanego.

Pojemniki można dopasowywać ze sobą, a także przykręcić do dna butelki HeroBottle lub kubka niekapka HeroSippy. Mycie Butelki Herobility można myć w zmywarce. Nacięcia w dnie butelki odprowadzają nadmiar wody nagromadzonej w trakcie mycia.

kształt wyjątkowo znaczny otwór w butelkach Herobility ułatwia napełnianie butelki, a także zezwala na jej precyzyjne umycie. Funkcjonalny zarys powoduje,choćby drobne dziecko nie będzie miało trudności z utrzymaniem butelki w rączkach.

Mieszaj odcienie! Produkty Herobility dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Elementy butelek w rozmaitych kolorach można dowolnie jednoczyć i kreować własne zestawy kolorystyczne. Możesz zespajać ze sobą komponenty butelek HeroBottle, kubków niekapków HeroSippy, a także pojemników HeroStorage!

BPA FREE Butelki Herobility wytworzone są z najwyższej jakości Polypropylenu PP, a także silikonu. Nie zawierają Bisfenolu A (BPA) ani Ftalanów (Phthalates). Wspieramy World Childhood Foundation Część dochodu z każdej sprzedanej butelki HeroBottle przekazujemy World Childhood Foundation (5 SEK, czyli ok.

2,5 PLN). Gwarancja 24 miesiące. Ta butelka sprzedawana jest ze smoczkiem w wymiarze M. Pozostałe wymiary do dokupienia oddzielnie: tabela rozmiarów smoczków HeroTeat wymiar S 0 m+ wolny przepływ płynów optymalny dla mleka matki lub mleka modyfikowanego rozmiar M 2 m+ przeciętny przepływ płynów stosowny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego wymiar L 4 m+ szybki przepływ płynów odpowiedni dla wszelkich rodzajów płynów wymiar XL 6 m+ szczególnie szybki przepływ płynów optymalny dla wszystkich rodzajów płynów stosowny dla gęstych płynów np.

kaszka Herobility - przejrzyj tutaj z zasady zadawane pytania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.