Menu

Butelka antykolkowa Herobottle Herobility 340ml - różowa 7350004050253

Cechy produktu

  • Producent Herobility 
  • Pojemność 340 ml

Opis

Poznaj butelkę antykolkową HeroBottle od Herobility! HeroBottle to nowy kanon butelek dla niemowląt prosto ze Szwecji. Butelka jest wyposażona w podwójny system antykolkowy i oryginalny smoczek imitujący zarys piersi.

SZCZEGÓŁOWE informacje: Podwójny system antykolkowy i owalny zarys smoczka tradycyjny system antykolkowy, używany w większości butelek opiera się na tej samej zasadzie opracowanej poprzez Josepha W. Less w 1946 roku.

Polega ona na dodaniu do smoczka dopełniającego otworu odpowietrzającego, który buduje równomierny przepływ, zapobiega powstawaniu próżni i połykaniu powietrza przez niemowlę podczas picia. Po 70 latach szwedzka producent Herobility wynalazła i opatentowała następną generację smoczków do butelek.

Smoczek HeroTeat w butelkach Herobility ma owalny kształt, dzięki któremu doskonale dostosowuje się do ust dziecka. Przejście z karmienia piersią na karmienie butelką jest dzisiaj znacznie łatwiejsze. Dzięki owalnemu kształtowi smoczka powietrze nie przedostaje się kącikami ust dziecka.

Eliminujemy w ten sposób całkowicie możliwość połykania powietrza, a przez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia kolki, ślinienia i ulewania pokarmu w trakcie karmienia. Konwencjonalny wentylek odpowietrzający gwarantuje równomierny przepływ płynów i zapobiega tworzeniu się próżni w butelce.

Smoczek HeroTeat dostępny jest w 4 wymiarach, by mógł towarzyszyć dziecku na każdym etapie rozwoju. Szczegółowy opis rozmiarów znajduje się u dołu strony. Łatwe przygotowanie mieszanki W konwencjonalnych butelkach przygotowanie mieszanki mlecznej polega na zatkaniu palcem dziurki w smoczku i potrząsaniu butelką.

niejednokrotnie kończy się to rozchlapaniem mleka, bałaganem, a także zatkaniem smoczka przez grudki nierozpuszczonego mleka modyfikowanego. Zatkany smoczek powoduje, że dziecko w czasie jedzenia połyka powietrze. Niepowtarzalna, szczelnie zakręcana przykrywka zamienia butelkę Herobility w shaker.

Sitko-mikser świetnie rozprowadza mieszankę mleczną zapobiegając powstaniu grudek i zatykaniu smoczka. Bez przeciekania i bałaganu. Szczelny pojemnik na przekąski Wszystkie butelki HeroBottle posiadają w zestawie pojemnik na mleko modyfikowane lub przekąski konieczne podczas podróży i spaceru.

Pojemnik można podgrzewać w kuchence mikrofalowej, a także przechowywać w zamrażarce. Ma szczelnie zakręcaną nakrętkę, nadaje się więc także do przechowywania płynów. Objętość 100 ml – akurat na dużą porcję mleka modyfikowanego.

Pojemniki można wiązać ze sobą i przykręcić do dna butelki HeroBottle lub kubka niekapka HeroSippy. Mycie Butelki Herobility można myć w zmywarce. Nacięcia w dnie butelki odprowadzają nadmiar wody nagromadzonej w trakcie mycia.

zarys niezwykle obszerny otwór w butelkach Herobility upraszcza napełnianie butelki i pozwala na jej skrupulatne umycie. Poręczny zarys sprawia,choćby niepokaźne dziecko nie będzie miało trudności z utrzymaniem butelki w rączkach.

Mieszaj kolory! Produkty Herobility dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Komponenty butelek w rozmaitych kolorach można dowolnie jednoczyć i wytwarzać własne zestawy kolorystyczne. Możesz bratać ze sobą elementy butelek HeroBottle, kubków niekapków HeroSippy, a także pojemników HeroStorage!

BPA FREE Butelki Herobility wykonane są z najwyższej jakości Polypropylenu PP i silikonu. Nie zawierają Bisfenolu A (BPA) ani Ftalanów (Phthalates). Wspieramy World Childhood Foundation Część dochodu z każdej sprzedanej butelki HeroBottle przekazujemy World Childhood Foundation (5 SEK, czyli ok.

2,5 PLN). Gwarancja 24 miesiące. Ta butelka sprzedawana jest ze smoczkiem w rozmiarze L. Pozostałe wymiary do dokupienia oddzielnie: tabela rozmiarów smoczków HeroTeat wymiar S 0 m+ wolny przepływ płynów stosowny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego rozmiar M 2 m+ przeciętny przepływ płynów odpowiedni dla mleka matki lub mleka modyfikowanego rozmiar L 4 m+ szybki przepływ płynów trafny dla wszelkich rodzajów płynów rozmiar XL 6 m+ wyjątkowo prędki przepływ płynów adekwatny dla wszystkich rodzajów płynów trafny dla gęstych płynów np.

kaszka Herobility - sprawdź tutaj przede wszystkim zadawane pytania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.