Menu

Butelka NUK FC+ 150 ml smoczek silikon M (0-6m) z czujnikiem temperatury

Cechy produktu

  • Producent NUK 
  • Pojemność 150 ml

Opis

 Butelka NUK First Choice + 150ml 0-6m M Z Czujnikiem Temperatury Od wielu lat butelki NUK First Choice są z reguły wybierane ze względu na to, że karmienie nimi jest jak najszczególniej zbliżone do karmienia piersią.

świeże smoczki NUK First Choice+ są jednak jeszcze bardziej zbliżone do natury - żeby dziecko czuło się tak, jakby ssało pierś mamy i by zapewnić zdrowy rozwój szczęki dziecka. Właściwości: wygodna do trzymania, napełniania, komfortowa do trzymania, napełniania,czyszczenia i przechowywania smoczek do butelki First Choice+ (wyjątkowo miękki smoczek dobrany do kształtu jamy ustnej) antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce wykonana z wytrzymałego polipropylenu (PP) objętość 150ml nie gromadzi posiada bisfenolu A (BPA) silikonowy smoczek 0-6m M (do mleka modyfikowanego) Wskaźnik temperaturyposiadać pewność, że pokarm podawany niemowlęciu nie będzie zbyt gorący, butelka NUK First Choice+ ma wskaźnik temperatury NUK.Wskaźnik wygląda jak termometr i jest umieszczony między kreskami podziałki.

Wskaźnik zmienia odcień pod wpływem zmiany temperatury zawartości butelki. Jeżeli pokarm jest zbyt gorący, wskaźnik zmieni kolor z niebieskiego na biały. Pokarm powinien być podawany niemowlęciu w temperaturze ciała (37°= odcień błękitny).

Szerszy otwór butelki pokaźny otwór butelki oznacza, iż można jej używać ze smoczkiem NUK First Choice i First Choice+ i sprawia, iż butelka jest nieskomplikowana do napełniania i czyszczenia. Smoczek do butelki NUK First Choice+ - najszczególniej naturalny smoczek dla Twojego dziecka Smoczek do butelki NUK First Choice+ pozwala dziecku na spokojne picie, prawie tak jak przy piersi mamy.

Smoczek ten, który ma kształt optymalny dla rozwoju szczęki dziecka, ma specjalną miękką strefę oraz ulepszony system odpowietrzania NUK Air System. Jest on bardzo należycie akceptowany przez dzieci i wyjątkowo prawidłowo sprawdza się w przypadku łączenia karmienia piersią i butelką.

Butelki NUK First Choice+ wykonane z wysokiej jakości polipropylenu, który jest szczególnie wytrzymały i pasuje także do zamrażania. Butelki NUK New Classic to nowa generacja konwencjonalnych wąskich butelek NUK (NUK Classic), które posiadają teraz wielki otwór.

Butelki te łączą w sobie zalety butelek wąskich i szerokootworowych, a przy tym olśniewają prostym, wytwornym wzornictwem....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.