Menu

Butelka szklana szerokootworowa 240 ml yellow / blue crown, beaba

Cechy produktu

  • Producent Beaba 
  • Pojemność 240 ml

Opis

Szklana butelka o obszerności 240 ml francuskiej producenta BEABA. Wyjątkowo trwała i oporna, nie niszczy się, nawet przy długofalowym użytkowaniu, należycie znosi podgrzewanie do wysokich temperatur i chłodzenie.

Jest potężna, jednostajna, a jej praktyczny kształt lepszy uchwyt osobie karmiącej. Dzięki szerokiej szyjce i osłonce z kołnierzem butelka jest nieskomplikowana w czyszczeniu. Ciemnoniebieska nakrętka mocująca smoczek, a także pasujące do niej wieczko bronią zawartość przed rozlaniem się.

Na zewnętrznej powierzchni butelki znajduje się dwukolorowa, ciemnoniebieska i żółta grafika z tematyką koron. Naczynie można myć ręcznie, w zmywarce i sterylizować. Do butelki można dokupić smoczki w trzech wariantach przepływu – wolnym, zmiennym i prędkim, dopasowane do wieku dziecka i gęstości posiłku.Do tego produktu możesz dobrać inny od BEABA w tej samej gamie kolorystycznej.

Wiek: 0m+ Materiał: szkło, BPA free wymiary: 60 x 60 x 180 mm objętość: 240 ml Waga: 235 gr Francuska firma Beaba powstała w 1989 roku, żeby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej najnowocześniejszych i najskuteczniej usprawniających życie rozwiązań.

najmocniejszą stroną marki są jej twórcy – eksperci w swych dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym użytecznych i łatwych w obsłudze.

Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, że je rozumie, a także za progresywny design i modne, stonowane barwy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.