Menu

Canpol, Butelka niemowlęca, szerokootworowa, antykolkowa, 35/220, niebieska, 120ml - Długi termin ważności! DARMOWA DOSTAWA od 39,99zł do 2kg!

Cechy produktu

  • Producent CANPOL 
  • Pojemność 120 ml

Opis

 Antykolkowa butelka EasyStart EXOTIC ANIMALS jest lekka, trwała i klarowna. Została wytworzona z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 0m+ przypominający kształtem pierś mamy.

dzięki temu przystępne łączenie karmienia piersią i butelką. Jest zaopatrzona w sprawny system antykolkowy. Ma objętość 120ml. Smoczek z bezpiecznego i delikatnego silikonu. Produktywny zaworek antykolkowy zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie, redukuje kolkę, nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów.

upraszcza łączenie karmienia piersią i butelką, kształt zbliżony do kształtu piersi. Profilowany zarys gwarantuje dobre trzymanie butelki podczas karmienia.duży otwór usprawnia przygotowywanie pokarmu i mycie butelki.

Czytelna i precyzyjna skala, umożliwia prędkie przygotowanie pokarmu. Butelka z bezpiecznego, nowoczesnego materiału jest lekka i krystaliczna. Kompatybilna z laktatorami Canpol babies. Butelkę można dezynfekować i podgrzewać w mikrofali (butelka musi być otwarta).

Nie należy jej myć w zmywarce, wyparzać i gotować. Butelka nadaje się do laktatora elektrycznego Easy&Natural, laktatora elektrycznego EasyStart i laktatora ręcznego Basic. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki usprawnia bezpieczne karmienie dziecka świeżo odciągniętym mlekiem mamy.

Antykolkowa butelka EasyStart EXOTIC ANIMALS jest lekka, trwała i klarowna....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.