Menu

Canpol, Butelka niemowlęca, szerokootworowa, antykolkowa, 35/222, zielony konik, 300ml - Długi termin ważności! DARMOWA DOSTAWA od 39,99zł do 2kg!

Cechy produktu

  • Producent CANPOL 
  • Pojemność 300 ml

Opis

Antykolkowa butelka EasyStart EXOTIC ANIMALS jest lekka, trwała i przezroczysta. Została wytwarzana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 12m+ przypominający kształtem pierś mamy.

dzięki czemu proste łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w wydajny system antykolkowy. Ma pojemność 300ml. BPA free BPA free Proponowany wiek 12+ Proponowany wiek 12+ Do użytku w mikrofali Do stosowania w mikrofali Nie używać w zmywarce Nie używać w zmywarce Smoczek z bezpiecznego i delikatnego silikonu.

Skuteczny zaworek antykolkowy uniemożliwia powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie, redukuje kolkę, nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów. Upraszcza łączenie karmienia piersią i butelką, kształt zbliżony do kształtu piersi.

Profilowany kształt gwarantuje poprawne trzymanie butelki podczas karmienia. Pokaźny otwór usprawnia przygotowywanie pokarmu i mycie butelki. Czytelna i precyzyjna skala, zezwala na prędkie przygotowanie pokarmu.

Butelka z bezpiecznego, postępowego materiału jest lekka i transparentna. Kompatybilna z laktatorami Canpol babies. CA 35/222GRE

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.