Menu

Herobility - butelka antykolkowa heroecobottle - różowa, 220 ml

Cechy produktu

  • Producent Herobility 
  • Pojemność 220 ml

Opis

HeroEcoBottle – nowa butelka antykolkowa od Herobility! firma Herobility znana jest ze swojej progresywności, jaką wnosi na rynek. Ich produkty to najwyższa realna jakość, równocześnie pod względem wykorzystanej technologii, jak również użytych tworzyw.

Tym razem spod ich ręki wyszła w pełni przyjazna dla środowiska, ekologiczna butelka dla dzieci wykonana z neutralnych dla dziecka materiałów takich jak szkło i biotworzywo. Silikonowa osłonka chroni, by szklana butelka dla niemowlaka nie stłukła się przy upadku, jednocześnie zapewniając pewny chwyt zarówno pokaźnym, jak i małym dłoniom malucha.

Całość jest oczywiście absolutnie bezpieczna dla dziecka, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej wygody jemu i rodzicowi. Warto też wspomnieć, iż każda sprzedana butelka dla noworodka to jedno drzewo posadzone przez producenta Herobility, co dodatkowo zmniejsza tak zwany „ślad węglowy", jaki zostawiamy na planecie.

SZCZEGÓŁOWE dane: Podwójny system antykolkowy. Dodatkowy wentylek w smoczku zapobiega tworzeniu się próżni w butelce, a także połykaniu powietrza i zagwarantuje równomierny przepływ płynu, a specjalnie wyprofilowany smoczek starannie przylega do kącików ust dziecka.

spory otwór butelki na mleko zezwala na komfortowe mycie i przygotowanie pokarmu. Zakrętka nadaje się do butelki dla niemowląt nadzwyczajnie, co zagwarantuje rewelacyjnie rozmieszany pokarm bez zatykających smoczek grudek.

Butelka sprzedawana ze smoczkiem w rozmiarze M, odpowiednim dla dzieci od 2 miesięcy. Smoczek ten proponuje przeciętny przepływ płynów. Butelka dla dziecka i smoczek dopasowane do mleka matki, a także mleka modyfikowanego.

ekologiczna kolekcja Herobility z myślą o ochronie planety Butelki dla niemowląt HeroEcoBottle, jak na dodatek inne naczynia dla dzieci z serii Eco-line produkowane są na bazie kukurydzy. Jak i dlaczego? Na bazie tej rośliny można stworzyć bioplastik – trwały, w pełni biodegradowalny materiał.

Sama roślina na dodatek absorbuje CO2, które krąży w ziemskiej atmosferze, tym samym hamując rozwój efektu cieplarnianego. Czy jest więc lepsza odpowiedź na pytanie „jaka butelka dla noworodka" niżeli HeroEcoBottle? Ta butelka sprzedawana jest ze smoczkiem w rozmiarze M.

Pozostałe rozmiary do dokupienia oddzielnie: tabelka rozmiarów smoczków HeroTeat wymiar XS 0 m+ wolny przepływ płynów trafny dla mleka matki lub mleka modyfikowanego - specjalny mniejszy wymiar rozmiar S 0 m+ wolny przepływ płynów odpowiedni dla mleka matki albo mleka modyfikowanego rozmiar M 2 m+ przeciętny przepływ płynów adekwatny dla mleka matki lub mleka modyfikowanego rozmiar L 4 m+ prędki przepływ płynów adekwatny dla wszystkich rodzajów płynów wymiar XL 6 m+ niezwykle prędki przepływ płynów optymalny dla wszelkich rodzajów płynów optymalny dla gęstych płynów np.

kaszka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.