Menu

LOVI Trends Butelka 150ml BOTANIC | U NAS SKOMPLETUJESZ CAŁĄ WYPRAWKĘ | SZYBKA WYSYŁKA

Cechy produktu

  • Producent Lovi 
  • Pojemność 150 ml

Opis

LOVI Trends Butelka 150ml BOTANIC

Bezpieczna dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania (potwierdzone w badaniu respondencyjnym na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. W trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców). Wytworzona z polipropylenu (bez bisfenolu A). Wyekwipowana w profesjonalny smoczek dynamiczny zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu (cienka, dynamiczna, wydłużająca się końcówka i twarda, profilowana podstawa). Dzięki czemu wymaga od dziecka aktywnego ssania: silnej pracy mięśni warg i języka. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect.

dzisiaj z nowym systemem odpowietrzania SUPER vent.

parametry butelki z dynamicznym smoczkiem LOVI potwierdzone w badaniu*:

ochrona odruchu ssania dziecka

zachowanie rytmu ssania

aktywna praca mięśni warg i języka

poprawna koordynacja ssania, połykania i oddychania

*) Badanie respondencyjne na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. W trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców.

Dynamiczna końcówka smoczka

wytwarzana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić w trakcie pobierania pokarmu ze smoczka.

Twarda, pokaźna, profilowana podstawa smoczka

tworzona z grubszej warstwy silikonu. Stanowi jednostajne oparcie dla warg i uniemożliwia zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i stosownie dopasowana poprzez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i sprawiają, iż usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu.

atrybuty butelki z dynamicznym smoczkiem LOVI potwierdzone w badaniu*:

  • ochrona odruchu ssania dziecka zachowanie rytmu ssania
  • aktywna praca mięśni warg i języka
  • dobra koordynacja ssania, połykania i oddychania

*) Badanie respondencyjne na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. W trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców.

Dynamiczna końcówka smoczka

wytworzona z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić w trakcie pobierania pokarmu ze smoczka.

Twarda, pokaźna, profilowana podstawa smoczka

tworzona z grubszej warstwy silikonu. Stanowi jednostajne oparcie dla warg i uniemożliwia zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany zarys i odpowiednio dopasowana przez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i sprawiają, iż usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu

System antykolkowy SUPER vent

Nowy, wydajny zaworek odpowietrzający SUPER vent eliminuje miksowanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu ogranicza ryzyko wystąpienia kolki u dzieci. Zaworek wykorzystywany jest w smoczku o przepływie mini i slow. Dla obszerniejszych przepływów użytkowana jest soczewka odpowietrzająca. Przed pierwszym wykorzystaniem sprawdź, czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.

Profilowany zarys butelki

usprawnia korzystne trzymanie butelki i podanie pokarmu w bezpiecznej pozycji.

Pojemnik na pokarm

Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik doskonały do przechowywania i przewożenia pokarmu.

Kubek do pojenia

posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom.

dynamiczny smoczek LOVI mini (0m+)

W pakiecie:

  • butelka LOVI 150 ml
  • dynamiczny smoczek LOVI – 150 ml mini (0m+)
  • rozciągliwy dysk uszczelniający
  • nakrętka
  • kubek do pojenia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.