Menu

LOVI Trends Butelka 240ml INDIAN SUMMER | U NAS SKOMPLETUJESZ CAŁĄ WYPRAWKĘ | SZYBKA WYSYŁKA

Cechy produktu

  • Producent Lovi 
  • Pojemność 240 ml

Opis

LOVI Trends Butelka 240ml INDIAN SUMMER

Bezpieczna dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania (potwierdzone w badaniu respondencyjnym na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. W trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców). Tworzona z polipropylenu (bez bisfenolu A). Zaopatrzona w profesjonalny smoczek dynamiczny zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu (cienka, dynamiczna, wydłużająca się końcówka i twarda, profilowana podstawa). Dzięki temu wymaga od dziecka aktywnego ssania: silnej pracy mięśni warg i języka. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect.

teraz z nowym systemem odpowietrzania SUPER vent.

parametry butelki z dynamicznym smoczkiem LOVI potwierdzone w badaniu*:

ochrona odruchu ssania dziecka

zachowanie rytmu ssania

aktywna praca mięśni warg i języka

poprawna koordynacja ssania, połykania i oddychania

*) Badanie respondencyjne na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. W trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców.

Dynamiczna końcówka smoczka

produkowana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić w trakcie pobierania pokarmu ze smoczka.

Twarda, obfita, profilowana podstawa smoczka

wyprodukowana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi jednostajne oparcie dla warg i uniemożliwia zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i optymalnie dopasowana poprzez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i powodują, iż usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu.

cechy butelki z dynamicznym smoczkiem LOVI potwierdzone w badaniu*:

  • ochrona odruchu ssania dziecka zachowanie rytmu ssania
  • aktywna praca mięśni warg i języka
  • dobra koordynacja ssania, połykania i oddychania

*) Badanie respondencyjne na podstawie ankiety specjalistycznej pod nadzorem medycznym przeprowadzonym w 2007 r. W trybie ambulatoryjnym na grupie 607 niemowląt przy udziale lekarzy, położnych i rodziców.

Dynamiczna końcówka smoczka

wyprodukowana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.

Twarda, obfita, profilowana podstawa smoczka

wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi zrównoważone oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i stosownie dopasowana przez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i sprawiają, że usta dziecka zatrzymują się za każdym razem na właściwym miejscu

System antykolkowy SUPER vent

Nowy, sprawny zaworek odpowietrzający SUPER vent eliminuje miksowanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zniża ryzyko wystąpienia kolki u dzieci. Zaworek wykorzystywany jest w smoczku o przepływie mini i slow. Dla pokaźniejszych przepływów użytkowana jest soczewka odpowietrzająca. Przed pierwszym wykorzystaniem zobacz, czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.

Profilowany zarys butelki

upraszcza dobre trzymanie butelki i podanie pokarmu w bezpiecznej pozycji.

Pojemnik na pokarm

Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik genialny do przechowywania i przewożenia pokarmu.

Kubek do pojenia

posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom.

dynamiczny smoczek LOVI mini (0m+)

W zestawie:

  • butelka LOVI 240 ml
  • dynamiczny smoczek LOVI – wolny (3m+)
  • sprężysty dysk uszczelniający
  • nakrętka
  • kubek do pojenia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.