Menu

MAM MamBaby Butelka Antykolkowa 130ml 0m+ Niebieska

Cechy produktu

  • Pojemność 130 ml

Opis

 Butelka Anti-Colic pozwala dziecku wygodnie pić w jego własnym tempie. Schemat karmienia i napowietrzania z butelką antykolkową MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy niż w standardowych butelkach.

80% matek potwierdza zmniejszenie ilości kolek pokarmowych, redukcję gazów i ulewania i obszerniejszy spokój dziecka w trakcie karmienia. Opatentowane dno butelki z funkcją odpowietrzania 80 % Mam potwierdza, że po karmieniu butelką Anti-Colic ich dzieci miały mniejszą ilość kolek i gazów dwa spore otwory zezwalają na jej proste napełnianie, ale także ułatwiają prędkie mycie.

100% higieny szybka i łatwa sterylizacja w kuchence mikrofalowej 94% DZIECI AKCEPTUJE SMOCZEK Z JEDWABISTEGO SILIKONU MAM Butelka MAM Anti-Colic to wspaniałe rozwiązanie dla mam nie mogących karmić piersią.

Spód butelki przeciwdziała powstawaniu podciśnienia w środku butelki i powoduje, iż przepływ płynów jest równomierny. Smoczek załączony do butelki produkowany jest z jedwabistego silikonu. Jest on wyjątkowo delikatny i miękki.

Budowa smoczka odzwierciedla zarys piersi mamy. Opatentowany poprzez MAM jedwabisty silikon – to silikon, który jak żaden inny jest wyjątkowo delikatny i miękki, zupełnie jak pierś mamy. Jego budowa zapobiega przesuwaniu co powoduje, iż smoczek za każdym razem pozostaje tam, gdzie jego miejsce – w buzi dziecka.

Jedwabisty silikon jest intuicyjnie uwielbiany poprzez dzieci, dzięki czemu zamiana mamy na MAM jest niezwykle prosta. Dzieci przyzwyczajają się do jego niezwykłej delikatności, a codzienne aktywności (takie jak karmienie, odpoczynek) stają się dla nich prawdziwą przyjemnością.

Butelkę można prosto i błyskawicznie wysterylizować w mikrofalówce. Wszystkie produkty mam są wolne od Bisfenolu A (BPA) – związku chemicznego, który może mieć krzywdzący wpływ na zdrowie Twojego dziecka. BPA może wywoływać wady wrodzone, nadpobudliwość, obniżenie płodności, otyłość, powiększone ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych.

MAM dba o bezpieczeństwo dzieci i wysoką jakość swoich produktów. Dlatego 80 % produktów* tworzona jest w Europie (w fabryce MAM na Węgrzech). Produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości i przy użyciu najnowszych technice.

Zespół specjalistów czuwających nad jej przebiegiem wykazuje niezwykłą dbałość o detale, dzięki temu do Państwa rąk trafiają jedynie najkorzystniejsze, sprawdzone egzemplarze smoczków, butelek i innych akcesoriów dziecięcych MAM....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.