Menu

Philips Avent butelka Natural 260 ml

Cechy produktu

  • Producent Philips Avent 
  • Pojemność 260 ml

Opis

 BUTELKA 260ML W SUPER CENIE ZE SMOCZKIEM 1m+ komplet zawiera: Butelka 260 ml: 1szt. Smoczek 1m+ do butelki: 1szt. Pokrywka: 1szt. Butelka wysyłana w oryginalnym opakowaniu. Linia butelek Natural Nasza nowa butelka z kolekcji Natural jest progresywna i progresywna, a ponadto powoduje, iż karmienie butelką staje się dla mamy i dziecka bardziej naturalną czynnością.

Butelka genialnie pasuje do karmienia niemowląt, których mamy planują karmienie piersią, ponieważ pozwala integrować karmienie piersią z karmieniem butelką. Dziecko może korzystać z naturalnego mleka matki niezależnie od tego, czy jest ona przy nim czy również nie.

Niemowlęta chętnie akceptują smoczki z kolekcji Natural Badania wykazały, iż 9 na 10 niemowląt chętnie akceptuje smoczek z serii Natural. Wielki smoczek w profilu brodawki został zaprojektowany tak, żeby dziecko mogło w sposób naturalny utrzymać go w ustach.

w środku smoczka znajdują się specjalne płatki powiększające jego miękkość i elastyczność — smoczek nie zapadnie się, niezależnie od siły ssania niemowlęcia. Naturalny zarys smoczka Smoczek o naturalnym zarysie, który usprawnia dziecku utrzymanie go w ustach, jak jeszcze wyjątkowe płatki we wnętrzu smoczka oraz postępowy system antykolkowy sprawiają, iż to najbardziej naturalna z naszych butelek!

Nowy system antykolkowy progresywny, podwójny zaworek ogranicza dyskomfort i częstotliwość występowania kolki, odprowadzając powietrze do butelki, zamiast do brzuszka dziecka. Bez przeciekania. Naturalny kształt butelki poręczny zarys: wygodny, przystępny w trzymaniu i przekręcaniu,choćby dla małych rączek dziecka.

Składa się z niewielu części, łatwa do rozłożenia i powtórnego złożenia. Nie posiada Bisfenolu A (materiał: Polypropylene) Kompatybilny z innymi produktami z kolekcji Natural. Kolekcja butelek Natural Nasza nowa butelka z linii Natural jest nowoczesna i nowoczesna, a w dodatku powoduje, że karmienie butelką staje się dla mamy i dziecka bardziej naturalną czynnością.

Butelka nadzwyczajnie nadaje się do karmienia niemowląt, których mamy planują karmienie piersią, ponieważ pozwala zespalać karmienie piersią z karmieniem butelką. Dziecko może korzystać z naturalnego mleka matki niezależnie od tego, czy jest ona przy nim czy również nie.

Badania wykazały, iż 9 na 10 niemowląt z ochotą akceptuje smoczek z serii Natural. Pokaźny smoczek w zarysie brodawki został zaprojektowany tak, by dziecko mogło w sposób naturalny utrzymać go w ustach.

w środku smoczka znajdują się specjalne płatki rozszerzające jego miękkość i elastyczność — smoczek nie zapadnie się, niezależnie od siły ssania niemowlęcia. Smoczek o naturalnym zarysie, który upraszcza dziecku utrzymanie go w ustach, jak na dodatek wyjątkowe płatki w środku smoczka i progresywny system antykolkowy powodują, że to najszczególniej naturalna z naszych butelek!

pakiet mieści: Butelka 125 ml: 1szt. Smoczek 0m+...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.