Menu

Philips Avent butelka szklana Natural 120 ml

Cechy produktu

  • Producent Philips Avent 
  • Pojemność 120 ml

Opis

 AVENT Butelka szklana Natural 120 ml SCF051/17 Producent: AVENT pojemność: 120 ml Butelka Natural ma nad wyraz miękki smoczek przypominający kształtem pierś. Jego zarys, rozciągliwa końcówka i wygodne płatki pozwalają dziecku w naturalny sposób przyssać się, co ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

Łatwe łączenie karmienia piersią i butelką Smoczek o zwiększonej miękkości imitujący naturalną miękkość piersi Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w zarysie piersi sprężysta, spiralna konstrukcja i wygodne płatki Czyste szkło odporność na temperaturę Szkło farmaceutyczne Odprowadzanie powietrza z dala od brzuszka dziecka Zaworek antykolkowy ogranicza obecność kolek i uczucia dyskomfortu Inne nieskomplikowane wykorzystywanie i czyszczenie, prędkie i nieskomplikowane składanie dostępne smoczki o najróżniejszych poziomach wypływu Zgodność z produktami Philips Avent Natural Nie mieści bisfenolu A* * 0% BPA, zgodnie z dyrektywą UE 10/2011...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.