Menu

Philips Avent butelka szklana Natural 240 ml

Cechy produktu

  • Producent Philips Avent 
  • Pojemność 240 ml

Opis

 AVENT Butelka szklana Natural 240 ml SCF053/17 Producent: AVENT objętość: 240 ml Butelka Natural ma bardzo miękki smoczek przypominający kształtem pierś. Jego zarys, rozciągliwa końcówka i komfortowe płatki pozwalają dziecku w naturalny sposób przyssać się, co usprawnia łączenie karmienia piersią i butelką.

Łatwe łączenie karmienia piersią i butelką Smoczek o zwiększonej miękkości imitujący naturalną miękkość piersi Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w profilu piersi elastyczna, spiralna konstrukcja i wygodne płatki Czyste szkło odporność na temperaturę Szkło farmaceutyczne Odprowadzanie powietrza z dala od brzuszka dziecka Zaworek antykolkowy ogranicza występowanie kolek i uczucia dyskomfortu Inne przystępne użytkowanie i czyszczenie, szybkie i nieskomplikowane składanie przystępne smoczki o rozmaitych stopniach wypływu Zgodność z produktami Philips Avent Natural Nie zawiera bisfenolu A* * 0% BPA, zgodnie z dyrektywą UE 10/2011...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.