Moje konto
  • Buty Narciarskie Atomic Hawx 2.0 100 Buty Narciarskie Atomic Hawx 2.0 100

Buty Narciarskie Atomic Hawx 2.0 100

1 oferta z 1 sklepu

Producent Atomic WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentAtomic

Atomic Hawx 2.0 100 to ważny przedstawiciel jednej z najpopularniejszych na świecie serii butów narciarskich. Buty gwarantują indywidualne dopasowanie, pełen komfort i niezrównaną wydajność w różnorodnych warunkach.

Jeśli jesteś zaawansowanym narciarzem preferującym jazdę po trasie, Atomic Hawx 2.0 100 to buty stworzone dla Ciebie – wyposażono je w zrównoważony flex, legendarną skorupę o umiarkowanej szerokości i unikalną technologię Memory Fit, pozwalającą w zaledwie kilka chwil dopasować skorupę, cholewkę i but wewnętrzny do indywidualnych potrzeb.

Zastosowany w konstrukcji podeszwy rewolucyjny Sole Flex gwarantuje zachowanie idealnej równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacnia czucie podłoża, lekkie buty wewnętrzne Silver z ociepliną 3M™ Thinsulate™ Platinum zapewniają ciepło stóp w każdych warunkach termicznych, a nakładki WTR ułatwiają chodzenie.

Lekki, zaprojektowany zupełnie od nowa wkładka z 3M ™ Thinsulate ™ Insulation utrzymuje stopy ciepłe i elastyczne nawet w warunkach ekstremalnie zimnych i wilgotnych. Thinsulate platyny otacza całą stopę, gdy średnia Thinsulate jest umieszczony tylko na nosek.

Powierzchnia elastyczna Hawx została przeniesiona od strony płaszcza na podeszwę buta. Dlatego zapewnia to bardziej naturalną linię gięcia, promowania lepszej równowagi, lepiej czuć pod stopami i więcej kontroli.

SEGMENT: ALL MOUNTAINPLEC: UNISEXKONCEPT: HAWXTECHNOLOGIA: MEMORY FITBUT WEWNETRZNY: Silver Liner with ThinsulateZAKRES ROZMIARÓW: 25.5 - 29.5 + 30.5 + 31.5 KOLOR: TRANSPARENT RED / BLACKPASEK 35 MMKLAMRA EDGE 7000STANDARD DIN 2K GRIP PADSMEMORY FIT System Memory Fit Atomica jest technologią termoformowalnego buta wewnętrznego, która przenosi dopasowanie, wygodę oraz osiągi na wyższy poziom.TECHNOLOGIA, KTÓRA ZAPAMIĘTUJE KSZTAŁT TWOJEJ STOPY.

Poza świetnym dopasowaniem, Memory-Fit jest również najszybszą technologią termoformowania na rynku. Skorupę oraz cholewę, rozgrzewa się w zaledwie 5 minut.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.