Menu

Chlebak duży różowy Grandy Wesco (235201-26)

Cechy produktu

  • Producent Wesco 

Opis

Chlebak firmy Wesco stworzony z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo i chromowanego uchwytu. Grandy to oryginalna kompozycja z lat 40. XX wieku! Pokrywa zamyka się szczelnie, zapewniając higieniczne przechowywanie pieczywa.

Górna pokrywa jest na zawiasie dzięki temu mamy łatwy dostęp. Dzięki zastosowaniu w Grandy tylnych otworów wentylacyjnych, które umożliwiają cyrkulację powietrza, pieczywo utrzymuję dłużej świeżość i atrakcyjny zapach.

Chlebak jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni dlatego powinien być praktyczny i ergonomiczny. Oprócz swojej oczywistej funkcji chlebak pełni także rolę dekoratywną. Dlatego ważny jest wybór stosownego chlebaka, jednocześnie pod względem kolorystyki jak i materiału, z którego został wytworzony.

Gwarancją jakości produktu jest światowa renoma niemieckiej producenta Wesco, która od 1867 roku wytwarza idealne akcesoria dla gospodarstw domowych. pięknie skomponuje się z innymi produktami tej marki.

Nie nadaję się do mycia w zmywarce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.