Menu

Chlebak owalny czarny duży Elly Wesco (236201-62)

Cechy produktu

  • Producent Wesco 

Opis

Chlebak producenta Wesco wytworzony jest z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo i chromowanego uchwytu. Elly to Retro klejnot kuchenny! Pokrywa zamyka się szczelnie, zapewniając higieniczne przechowywanie pieczywa.

Górna pokrywa jest na zawiasie dzięki czemu mamy nietrudny dostęp. Dzięki zaimplementowaniu w Elly tylnych otworów wentylacyjnych, które pozwalają na cyrkulację powietrza, pieczywo utrzymuję dłużej świeżość i spektakularny zapach.

Chlebak jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni dlatego powinien być poręczny i użyteczny. Oprócz swojej oczywistej funkcji chlebak pełni także rolę dekoracyjną. Dlatego ważny jest wybór odpowiedniego chlebaka, jednocześnie pod względem kolorystyki jak i materiału, z którego został wyprodukowany.

Gwarancją jakości produktu jest światowa renoma niemieckiej firmy Wesco, która od 1867 roku wytwarza wyśmienite akcesoria dla gospodarstw domowych. atrakcyjnie skomponuje się z innymi produktami tej firmy.

Nie nadaję się do mycia w zmywarce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.