Menu

Chlebak owalny zielony duży Elly Wesco (236201-20)

Cechy produktu

  • Producent Wesco 

Opis

Chlebak firmy Wesco tworzony jest z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo i chromowanego uchwytu. Elly to Retro klejnot kuchenny! Pokrywa zamyka się szczelnie, zapewniając higieniczne przechowywanie pieczywa.

Górna pokrywa jest na zawiasie dzięki czemu mamy łatwy dostęp. Dzięki zastosowaniu w Elly tylnych otworów wentylacyjnych, które umożliwiają cyrkulację powietrza, pieczywo utrzymuję dłużej świeżość i atrakcyjny zapach.

Chlebak jest potrzebnym elementem wyposażenia każdej kuchni dlatego powinien być użyteczny i funkcjonalny. Oprócz swej oczywistej funkcji chlebak pełni także rolę ozdobną. Dlatego ważny jest wybór adekwatnego chlebaka, zarówno pod względem kolorystyki jak i materiału, z którego został stworzony.

Gwarancją jakości artykułu jest światowa renoma niemieckiej producenta Wesco, która od 1867 roku stwarza idealne akcesoria dla gospodarstw domowych. spektakularnie skomponuje się z innymi produktami tej firmy.

Nie nadaję się do mycia w zmywarce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.